in

Bronz Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?

Ev dekorasyonunda küçük detaylarla büyük dokunuşlar yapabileceğinizi, tamamiyle özgür olduğunuzu unutmayın !

Son yıllarda tasarım endüstrisinin odak noktası haline gelen bronz, altın ve kahverenginin görkemli uyumunu gözler önüne seriyor. Peki, bronz ev dekorasyonu nasıl yapılır ? Bronz ev aksesuarları nelerdir ?

Yaşam alanlarında göz alıcı etkiler yaratmak, dekorasyonda en çok dikkat edilen konulardan. Özellikle dekorasyonda tamamlayıcı bir etki yaratmak için aksesuarlarda ayrıntıları es geçmemek te oldukça önemli. Evlerde şık bir bakış açısı yakalamak için harika bir fırsat oluşturan altın, gümüş ve rose metal kullanımı son yılların yükselen trendlerinden. Bronz ise hem zarafeti hem de asil duruşu ile evlerinizde başka bir atmosferi kucaklamanıza imkan sunar. Gelin, ev dekorasyonunda bronz dokunuşların etkisini beraber keşfedelim.

BRONZ EV DEKORASYONU NASIL YAPILIR ?

Ev dekorasyonunuzda eşyalarınızın havasını anında değiştirmek, daha göz alıcı hale gelmesini sağlamak için bronza yer verin. Göz yormayan ve gösterişli olmayan bronz; tam anlamıyla asaletin simgesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğu ortamda muhteşem ve estetik bir bakış açısı oluşturan bronz ayrıntılara evinizde yer vererek çevrenizdeki herkesi etkileyebilirsiniz.

Hem salon hem de yatak odası dekorasyonunda bronz renkli metal sandalyeler önemli ölçüde karşımıza çıkmaktadır. Evinizin stiline göre isterseniz yemek odasında dahi bronz sandalyeler kullanabilirsiniz.

Salonların olmazsa olmazı sehpa ve orta sehpalar, hem kullanımı kolay yapısı hem de şıklığıyla odak noktası haline gelmektedir. Sehpaların yüzeyinde isterseniz de sadece ayaklarında bronz detaylar kullanarak farklılık yakalayabilirsiniz.

Evin en işlevsel ve en fazla kullanılan alanlarından biri olan mutfaklarda, kullanımı kolay olması kadar huzurlu bir görünüme de sahip olmasına dikkat etmek gerekir. Uzun saatler geçirdiğimiz ve sevdiklerimiz için özel yemekler hazırladığımız mutfaklarda her bir parçanın özenle ve doğru seçilmesi konusu ile ilgili hassas davranılmalıdır. Mutfaklara en çok yakışan renklerden biri de bronz…

Yemek masalarında alışılmışın dışında bir sofra dekorasyonu oluşturmak isterseniz; bronz renkli otantik ögelere mutlaka şans vermelisiniz. Bakır ve altın arasında dengeli bir uyum yakalayan bronz renginde detayları dekorasyonunuza dahil etmeyi unutmayın.

BRONZ İLE EVİNİZİ AYDINLATIN !

Bir evin boyutuna ve atmosferine direkt olarak tesir eden aydınlatmaların seçiminde de özenli ve titiz davranmak çok önemlidir. Bronz ayrıntıların bulunduğu avizelerle evinizde baştan aşağı yenilikçi ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Aydınlatmada, şekil ve boyutları ne olursa olsun bronz kullanmaktan çekinmeyin.

BRONZ AKSESUARLARLA ŞIK DOKUNUŞLAR !

Kişisel zevklerimizi ortaya çıkaran ev dekorasyonu, iç dünyamızın birer yansıması olarak görülmektedir. Şık ve zarif bir dekorasyon oluşturmanın en doğru ve en kolay yolu ise bronza yer vermekten geçiyor. Bronz renkli mumluklar ve oda kokuları evlerinizde göz kamaştıracaktır.

Ahşap renkli mobilyalarla tamamlayıcı bir etki yaratan bronz renkli tepsiler, doğal tonlardaki masalarınızın üzerinde şıklığın simgesi olacaktır.

Özellikle banyolarda modern bir dekorasyon oluşturmak isterseniz; aynalarda ya da duşa kabinlerde bronz renk kullanmalısınız.

Ne düşünüyorsunuz?

263 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

İmarsız Arsalara Bungalov Ev Yapılır Mı ?

Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kararla Başvuru Süresi Uzatıldı