in

Burçlara Göre Ev Dekorasyon Önerileri

Evinizi keyifli bir ilham fabrikasına dönüştürmek için astrolojinin gücünü hiç kullandınız mı ?

Eski insanlar astrolojiyi yıldızların konumunu izleyerek gelecek ile ilgili meteorolojik bilgi almak için kullandılar. Ama gezegenin gerilemesini takip edip her yıldızı bilmek ya da bir astrolog olmak zorunda değilsiniz.

Bazen, insanlar sizinle tanıştığında, burcunuzu dakikalar içinde tahmin edebilirler. Öyleyse neden bu özellikleri dekorasyonunuza yansıtmıyorsunuz ?

Bugünlerde hepimiz kusursuz bir tatili hak ediyoruz ve tatildeymiş gibi hissedeceğimiz odalar tasarlamak istiyoruz. Burcunuza kusursuz biçimde uyacak bir dekorasyon tavsiyesine ne dersiniz ?

İşte Sizin İçin Tavsiye Ettiğimiz Burçlara Göre Ev Dekorasyon Önerileri

Boğa Burcu

Boğa burçlarının en sevdiği renkler arasında olan toprak tonları için basit fakat dikkat çekici bir dekorasyon stili uygun olacaktır.

Eril bir stil ile bugünü ve geçmişi harmanlayan modern bir iç dizayn stili olan endüstriyel tarz, bu burç için çok ikonik bir stildir.

İkizler burcu

İkizler her zaman enerjilerini entelektüel ve sosyal alanlara yönlendirir fakat bu kez kendinizi dinlemeyi seçin.

Kişiliğinizi geliştirme ve değiştirmek için yolunuza devam etme zamanı ! Bu yoga ya da kendine dönüş olabilir.

Duvarlarınızı enerji verici bir renkle boyamak istiyorsanız, bunu bir grafiğe dönüştürün ya da sanatsal tarafınızı beslemeye yardımcı olmak için evinizi bitkilerle doldurun.

Yengeç Burcu

Kendi gibi samimi bir dekorasyon tarzı, Yengeçler için uygun olacaktır. Nötr renkleri tercih edin ve bu samimi efekti oluşturmak için pastel tonları kullanın.

Ev dekorasyonunda dekoratif ürünlerden destek almayı seven bu burç insanının, renk paletini parlak, hafif ve basit tutarak çok sayıda doğal doku kullanması ve mavi tonlarıyla desteklemesi gerekiyor.

Aslan Burcu

Estetik ağırlıklı bir ev dekorasyon stili ve egzotik efektlere sahip burç için zarif ayrıntılar ve eklektik bir sanat eseri ile dekore edilmiş olağanüstü dekoratif ürünler en uygun !

Gücünü aksesuarlardan alan zamansız bir dekorasyon stili, günlük yaşamdaki ayrıntıların dikkatini vurgulayan aslan burcuna uygun olacaktır.

Ev dekorasyonunuzda benzersiz zevklerinizi herkese gösterecek bohem tarzı bir iç dizayn, sizi yansıtan stillerden biridir.

Başak burcu

Temiz ve düzenli bir alan Başaklar için oldukça önemlidir.

Kitaplarla dolu yalın, açık raflar kusursuz bir dekor sağlar, renk paletiniz sade ve doğal özellikler içermelidir.

Siyah, beyaz, bej, gri gibi nötr renklere karşı büyük bir arzusu olan Başak burcu için en doğru dekorasyon tarzı, detayların düşük olduğu yalnız zarafet ve tarafsızlığın yüksek olduğu basit ve sade dekorasyon tarzı ve yumuşak renkleri vurgulanmasıdır !

Terazi Burcu

Terazi burcu farklı, yaratıcı eserler ile ilgileniyor ve genelde renkli detayları tercih ediyor.

Tropikal iklim ayrıntılarının bu canlı ve zarif aksanları, farklı olmayı seven ve yüksek ve pozitif enerjilerini yansıtmak isteyen Teraziler için çok uygundur.

Sarı, mavi, yeşil renklerin yoğun bir biçimde kullanıldığı güzel dekorasyon stillerinden biri, Terazi’nin dilediği yaratıcı atmosferi yansıtıyor!

Akrep Burcu

Doğanın huzurundan yararlanmayı seven Akrep, sade ve doğal esintili dekorasyon eşyaları kullanmalıdır.

Buna ek olarak, evde gri, kahverengi, beyaz, ve siyah renkler uygulayabilen dekorasyon tarzı ile sakin bir atmosfer sunan dekorasyon stillerinden biri onlar için uygun olacaktır.

Yatak odasına büyük önem veren akrepler, yatak odası iç dizaynında sık dokunmuş kumaşlar ve ipek gibi yumuşak malzemeler kullanmalıdır.

Yay Burcu

Evde oyun geceleri planlayarak ya da dostlarınızı barbekü için davet ederek sahip olduğunuz arkadaşlığı geliştirin.

Konforlu mobilyalar, kokteyller ve bitkilerle oturma odanızı canlı ve davetkar bir ortama taşıyın.

Koç Burcu

Hayatı seven Koç’un ev dekorasyon tarzı pozitif etkilerle dolu olmalıdır.

Koç burcu ruhundaki rengi de yansıtmalıdır. Ev dekorasyonunda minimal stil kullanmayı sever. Bu nedenle, Koç için ideal ev dekorasyon stili, kesinlikle İskandinav tarzının basit çizgilerinden geçer.

Balık Burcu

Balık burcu evi, ziyaret etmek isteyenler için bir sosyal etkinlik alanıdır. Lüks ve oldukça rahat hisseden Balık burcu, evinin konforlu olmasını isteyecektir.

Evlerinde her zaman havadar bir esinti yaratacak ve bahar mevsiminde olduğu gibi hissettirecek bir iç dizayn stili, Balık burcunun ruhunu yansıtıyor !

Evinizi dekore ederken bol miktarda sakin, doğal renkler ve yumuşak ev dekorasyon unsurları ekleyin, ipeksi yastıklar ve rahat jüt halıları ile kendinizi şımartın.

Kova Burcu

Ev dekore ederken dekoratif aksesuarlar, mobilya, eğlence ve gösteriş, Kova için anahtar kelimeler olacaktır.

Sınırsız, engel tanımayan kişiliğinizi ifade etmenize yardım eden canlı, geometrik desenler, soyut sanat ve mobilyalarla evinizi tamamlayın.

Oğlak Burcu

Oğlaklar çalışkan ve mükemmeliyetçidir. Geleneksel ayrıntılara düşkün bir yapıya sahiptir.

Hem lüks hem de sofistike ayrıntılara göre dekore edilmiş bir ev Oğlak burçlarının evi olabilir. Bu nedenle klasik, geleneksel aksanlarla göz alıcı bir tarz olan klasik çizgilerin kombinasyonu, onları etkileyecek bir ev dekorasyonunun başında gelir.

Ne düşünüyorsunuz?

162 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Degradasyon Nedir ?

Emlakçılar Durumdan Şikayetçi !