in

Ev dekorasyonunda karamsar tonlardan canlı tonlara kadar, işte evlerimize hakim olan renkler..

İlham Veren İç Mekan Renkleri

Herhangi bir iç mimar, rengin bir odayı dönüştürme gücüne sahip olduğunu çok iyi bilir ve bunu onaylayacaktır. Alanınız için kusursuz bir renk seçmek bazı durumlarda olabildiğince zordur. Bu nedenle en iyi tasarımcıları ve renk uzmanlarını sizin için inceledik. Evlere hangi renkler hakim olmaya devam edecek ? Zengin, karamsar tonlardan zarif nötr renklere kadar, işte önümüzdeki yıl evinize dahil etmek isteyeceğiniz en iyi renkler..

KOYU SARI VE EFLATUN

Mücevher tonları, her iç mekana biraz etki ve canlılık katmak için tekrar tekrar şık bir şekilde geri geliyor. Burada, hardal sarısı ve turkuaz ile eşleştirilmiş derin eflatun, bu tek renkli gri alanda çok ihtiyaç duyulan ferah bir etki yaratıyor.

Sıcak Kremler

Sıcak kremleri, güzel taş renklerini, bu doğal toprak tonlarının çoğunu 2020 yılının geri kalanında görmeyi bekliyoruz.

Klasik Mavi

Klasik mavi yılın geri kalanında hakim olmaya devam edecek. Dünyanın en büyük renk otoritesi Pantone, 2020’nin renginin ‘klasik mavi’ olduğunu açıkladı. Sakinliğin rengi olan klasik mavi, dünya genelinde güven duygusu ve yön arayışına duyulan ihtiyacı anlatıyor. Mavinin yakın zamanda popülerliğini kaybedeceği kesinlikle düşünülmüyor.

Sıcak Pasteller

Pasteller hala oldukça popüler. Genel renk paletleri için hem ilkbahar hem de sonbahar renklerinin karışımı gayet başarılı.

Monokromatik

Monokromatik soluk olmak zorunda değil. Kobalt mavisi, kelly yeşili ve hatta patlıcan moru gibi renkler, kişilik, zarafet dolu cesur bir şekilde monokromatiği çağrıştırabilir.

Maviler, Yeşiller Ve Zengin Mücevher Tonları

20’li yılların modasında, bir zenginlik dokunuşuyla vurgulanan daha cesur, daha derin renklere doğru bir eğilim var. Tamamen beyaz mutfaklar ve her yerde gri ile dolu on yıldan sonra, ev sahiplerinin doğadan ilham alan yeşiller ve mavilerden zengin mücevher tonlarına kadar renkleri benimseyecekleri ve daha fazla tasarım riski alacakları görünüyor.

Siyah ve Beyaz

Yüksek kontrastlı siyah ve beyaz çok dinamik bir ikili. Salonlarda, yatak odanızda, banyo ve mutfaklarda, kullanıldığı her alanda sofistike, zamansız bir görünüm katmak mümkün.

Etkileyici Renkler

Korku yok! Geri adım atmayan çılgın, keskin renk kombinasyonları..

 

Ne düşünüyorsunuz?

299 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

81 Kilometrelik Güvenlik Duvarı Çalışması Tamamlandı

Ev Dekorasyonuna Virüs Etkisi