in

Evinizi Kütüklerle Dekore Edin !

Ağaç gövdesi ile dekorasyon, evinize romantik ve rustik bir dokunuş katacaktır. İhtiyacınız olan tek şey biraz zaman ve onları mobilya veya farklı dekorasyon malzemelerine dönüştürmek için yaratıcılıktır.

Ekolojik ve rustik mobilyalarla kendinizi mutlu edin.

Orta Sehpa

Konu ağaç gövdesi ise dekorasyona gelince orta sehpa yapmak bir klasiktir. Oturma odasından yatak odasına, bahçe ve terasa kadar her yerde evinizde birçok farklı alanı mobilyalarla döşemek için ağaç gövdesini kullanabilirsiniz. Onları tamamiyle dekoratif objeler olarak kullanabileceğiniz gibi diğer eşyaları sergilemek için de kullanabilirsiniz.

Askılı Komodin

İhtiyacınıza göre büyüklüğüne küçüklüğüne siz karar verebilirsiniz. Ağaç parçasının etrafına 3 adet delik açıp ip veya kayış ile bu üç deliği birleştirin. Zevkinize göre aksesuarınızı boyayabilirsiniz. Uzun ömürlü olması için vernik kullanmanız önemli.

Ayaklı Sehpa

Ayaklı sehpayı aynı zamanda bir tabure şeklinde de kullanabilirsiniz !
Bacaklar herhangi bir hırdavatçıdan düşük maliyetle satın alınabilir ve bunları bir matkap kullanarak vidalarla ahşaba sabitleyebilirsiniz.

Şamdan

Farklı uzunlukta ince ağaç gövdeleri bulun ve ortalarında mum için bir boşluk açın. Eğer dilerseniz uzun bir ağaç gövdesi kullanabilir ve çok sayıda mumu aynı anda tutmasını sağlayabilirsiniz.

Rustik Raflar

Eğer büyük bir ağaç gövdeniz varsa birden fazla farklı raf ve bölme yapabilirsiniz. Öte yandan eğer ağaç gövdeniz küçükse ikiye bölün ve merdiven şeklinde bir kitaplık olarak kullanın.

Ne düşünüyorsunuz?

258 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Faizsiz Konut Kredisi Kimlere Verilecek ?

Ordu’da Tarihi Çeşmeler Restore Ediliyor