in

İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı 18 Mart’ta !

Fuarda 50 Bini Yabancı 120 Bin Alıcı Ağırlanacak

Dünyanın en büyük iki ev tekstili ve dekorasyonu fuarından biri olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), 1.000’in üzerinde markanın katılımıyla 18-22 Mart 2021 tarihlerinde, 150 bin metrekare alanda düzenlenecek. CNR Holding şirketlerinden İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri Derneği (TETSİAD) iş birliği ile 25’inci kez gerçekleştirilecek fuarda 120 ülkeden 50 bini yabancı,120 bin alıcı ağırlanacak.

Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB‘in destekleri ile hayata geçirilecek olan EVTEKS, Türk fuarcılık sektörünün en büyük alım kurulu uygulamalarından birine konut sahipliği yapacak. CNR Holding tarafından düzenlenecek olan alım heyetleri B2B eşleştirme uygulamalarında, yüksek kapasiteli ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları gerçekleşecek.

EVTEKS Fuarı’nda, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, tülden perde sistemlerine, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sergilenecek. Fuarda, konut tekstili ve dekorasyon üreticileri, yerli ve yabancı ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, perakendeciler, iç mimarlar, otel satın almacıları ve dizayncılar 5 gün boyunca bir araya gelecek.

Ne düşünüyorsunuz?

199 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Konut Kredisi Yeniden Yapılandırılabilir mi ?

Sıfır Konutlar İçin Güncel Kredi Faiz Oranları