in

Şık Ahşap Pencere Modelleri

Günümüzün modası haline gelen ahşap pencere modelleri, hemen hemen her ev dizaynında tercih ediliyor.

Ahşap, kullanımı oldukça geniş olan bir malzemedir. Pencere yapımında da kullanılan ahşapların kendine has özellikleri vardır. Ahşap pencere çeşitleri zaman içinde herhangi bir boyut ve şekil değiştirmez. Bu sayede yıllar boyu hava koşullarına rağmen kolaylıkla kullanılabilir. Ahşap pencereler kullanılan her ortama uyum sağlar. Montajı diğer pencerelere oranla daha kolaydır. Kolay taşınabilirliği sayesinde sevilerek tercih edilir. Ahşap pencereler ısıya karşı da dayanıklılık sağlar.

Ahşap pencere modellerine mutlaka dekor uygulamanız gereklidir. Harika dekorasyon modelleri ile birbirinden şık pencere modellerinin kombin edildiği, ahşap renginin gücünü de kullanarak harika görünen kusursuz görselleri sizinle paylaşıyoruz.

Birbirinden Şık Ahşap Pencere Dekor Modeli

Pencerenin içi ve dışına dikkat edildiğinde kusursuz bir dekor anlayışı ile dizayn edildiğini görebilirsiniz harika tarzı ve renk uyumu ile onu kusursuz gösteriyor. Ayrıca pencere korkuluğunun demirlerinin ince olması da zarifliği ön plana çıkarıyor.

Lüks Ahşap Pencere Modelleri

Lüks evler için uygulanan bu ahşap pencere tarzı ise adeta bir köy evi havası vermiş. Renklerinin koyu seçilmiş olması ise asilliği ön plana çıkarıyor.

İşte Birbirinden Şık Ahşap Pencere Modelleri

Ne düşünüyorsunuz?

329 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Giydirme Cephe Nedir ?

Alıcıların Kaygılarını Azaltan Gayrimenkul Danışmanlarının Özellikleri