in

Tarzlarıyla İkonlaşan Kadınlardan Ev Dekorasyonu

Tarzlarıyla artık bugün bir ikon hâline gelen kadınlardan ilham alabilirsiniz?

ikon-kadin-home-dekorasyon-voorgo.com

Ev, yaşamın merkezidir. Çoğu kişi kendi tarzını ve karakterini evini özel bir biçimde dekore ederek yansıtır. Tarzlarıyla artık bugün bir ikon hâline gelen çoğu kadın bu gerçeği bilmektedir. Kendi stilleriyle var olan çoğu ünlü isimden öğreneceğiniz, onlardan ev dekorasyonu konusu ile ilgili ilham alacağınız çok konsept bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Sizler için derlediğimiz içerik; ev dekorasyonu ile ilgili keşfetmeniz gereken öğeleri de birlikte sizlere sunuyor.

 

Beyonce

Şarkıcı ve aynı zamanda oyuncu Beyonce’yi artık hepimiz tanıyoruz. Ev dekorasyonuna dikkat eden ünlü şarkıcı ve oyuncu Beyonce; kendi evinde ferah ve minimal bir konsept yaratarak genellikle beyaz renkleri tercih etmiş. Karışıklık yaratan ve renk bütünlüğünü sağlayamayan dekorasyon fikirlerine güzel ve çözüm odaklı bir örnek sunan minimal konsept; evlerinizde de uygulayabileceğiniz bir dizayn fikri sunuyor.

 

JENNIFER ANISTON

Ödül törenlerinde seçmiş olduğu kıyafetlerle çok konuşulan ve kendine ait bir tarzı olan Jennifer Aniston; ev dekorasyonunda kendi yaşam alanını taş eve makul bir konseptte düzenlemeyi tercih etmiş. Geniş mobilyalar ve aydınlatma tercihleriyle dikkat çeken dekorasyon dizaynı Jennifer Aniston’un ikonlaşmış tarzına uyan bir seçim özelliği taşıyor.

 

AUDREY HEPBURN

Sizlere “Çılgınlar Kraliçesi” dediğimizde veya “Roma Tatili” dediğimizde aklınıza ilk kim gelebilir? Tabii ki Audrey Hepburn! Kadınlar için bilhassa 2. Dünya Savaşı döneminden sonra stil ikonu olmuş Audrey Hepburn; ev dekorasyonu noktasında klasik ve modern çizgileri birbirine harmanlayarak farklı bir konsept yaratmış. Kendi evinizde de farklı konseptleri birbirine doğru bir biçimde karıştırarak özgün bir dekorasyon yaratmanız mümkün.

 

MARILYN MONROE

Marilyn Monroe “güçlü ve cazibeli kadın” figürünü yaratan ünlülerden biri olarak önce ABD sonra da bütün dünyayı sarsan bir ikon hâline dönüştü. 1950’lerin Amerika Birleşik Devletleri denilince akla ilk gelen kişi olan Marilyn Monroe; ev dekorasyonu noktasında çiftlik evini andıran bir konseptle doğallığı birleştiren tercihlerde bulunmasıyla dikkat çekmekte.

Ne düşünüyorsunuz?

75 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Salon Dekoru için 5 ipucu-voorgo

Huzurlu bir salon için 5 ipucu

5 Yıl İçinde 64 Milyar 918 Milyon TL Toplandı voorgo.com

5 Yıl İçinde 64 Milyar 918 Milyon TL Toplandı !