in

Ankara’da 102 m2 3+1 Daire Ziraat Bankası’ndan Satılık

Ziraat Bankası’na ait ve Ankara ile 81 şehirde bulunan konutların satışı için duyurular güncellendi. Yeni ilanlarda 3+1 daireler 68.250 bin TL’den başlıyor.

Ziraat Bankası kendisine ait olan konutların satışları için birçok yeni duyuru yayımladı. Yeni duyurular ile ilan edilen satış listeleri, konutların satış fiyatları ve konut alacaklar için sunulan yeni imkanlar haberimizde…

ZİRAAT BANKASI’NDAN KONUT SATIŞ İLANLARI

Ziraat Bankası’nın resmi sitesinden yayımlanan yeni ilanlarda farklı iller ve birçok ilçede geçerli konut satış duyuruları bulunuyor. İhale ile yapılacak olan ev satışları için daha önceden bankaya başvuruda bulunulması sonrasında ihaleye dahil olmaları gerekiyor. Konut alacaklar için ilk işlem ise ev satış ilanlarına ulaşmak.

Çeşitli özelliklerde konut satışı yapan Ziraat Bankası bu duyurularını kendisine ait gayrimenkul sitesi üzerinden ilan ediyor. Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış sayfası üzerinden satış listelerine ulaşılabiliyor. Konut satışlarında müşterilere 1+0 daireden 7+2 daireye kadar birçok konut seçeneği sunuluyor.

Bankadan konut alacaklar için bunun dışında dubleks evler, bahçeli evler, köy evleri seçenekleri de mevcut.

Ankara’da 68.250 Bin TL’ye 3+1 Ev

Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan konutlar arasında Ankara Beypazarı’nda bulunan 3+1 daire bulunuyor. 102 metrekare büyüklüğündeki ev için banka 68.250 TL ilk teklif fiyatı belirledi.

ZİRAAT BANKASI’NIN KONUT SATIŞLARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Ziraat Bankası‘nın ev satışlarına başvuruda bulunacaklar için tüm işlemler ya banka şubesinden yada bankanın internet bankacılığı işlemlerinden tamamlanacak. Müşteriler bulundukları illerdeki Ziraat Bankası şubelerine giderek ev almak istediklerini bildirerek ihalelere başvuruda bulunabilirler. Başvuruların sonrasında ise internet bankacılığı işlemleri üzerinden satışa çıkarılan konutlar için tekliflerini verebilirler. Banka ilk teklif fiyatlarını kendi belirliyor, müşteriler o fiyatlar üzerinden kendi tekliflerini sunuyorlar.

Ne düşünüyorsunuz?

76 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Şanlıurfa Toki Konutlarına Başvuru Tarihi Açıklandı

Pandemi Balkonsuz İnşaatları Durdurdu