in ,

Emlak Katılım, Ankara’da Beş Şubeye Ulaştı

Emlak Katılım, şube yatırımlarına devam ediyor.

Yaklaşık bir asırlık köklü geçmişinden aldığı güçle katılım finans sektöründe tekrar hayat bulan Emlak Katılım, şube yatırımlarına devam ediyor. Ankara’da Yıldız şubesinin açılışını gerçekleştiren Emlak Katılım, başkentte beş şubeye ulaştı. Banka, son şubesiyle beraber Türkiye genelinde toplam 67 şubeye ulaştı.

Katılım finans sektörünün en köklü geçmişe sahip en genç üyesi olan Emlak Katılım, başta gayrimenkul sektörü olmak suretiyle ekonomik büyüme ve istihdama katkısı yüksek olan stratejik sektörlere, sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modelleri sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine dijital bankacılık araçlarıyla hizmet sunan Emlak Katılım, açılışını yaptığı yeni şubesiyle hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yıldız şubesini hizmete açan Emlak Katılım, bu adımla başkentte beş, Türkiye genelinde ise 67 şubeye ulaştı.

Emlak Katılım Ankara’daki beşinci şubesiyle bölgedeki müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

Bayraktar: Yenilikçi çözümleri hayata geçiriyoruz.

Emlak Katılım’ın yeni şubesiyle sektöre ve ülkenin ekonomisine katkı sağlamaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Katılım bankacılığı ilkeleriyle tekrar faaliyetlerimize başlamamızın sonrasında, hızlıca doğru adımlar atarak gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz için yenilikçi çözümleri hayata geçiriyoruz. Şubelerimiz ülkemizin dört bir yanına götürdüğümüz hizmet noktaları olmakla beraber, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan birer araç niteliğindedir. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi firmasının 48’ine konut sahipliği yapan Ankara’da yeni şubemizi hizmete sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yıldız şubemizin ülkemiz ve tüm Ankaralılar için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gayrimenkul Sektörünü Destekleyici Projeler Üretiyor

Emlak Katılım’ın gayrimenkul sektöründe piyasa yapıcı kurum olmak, kentsel dönüşümün tüm türlerine finansal çözümler sunmak ve sektörün gelişimini desteklemek üzere ortaya koyduğu ürünlerden biri olan Tapu Güvenilir Hesap, gayrimenkul devir işlemlerinin problemsiz gerçekleşmesini sağlıyor. Emlak Katılım bir ilke imza atarak hizmete sunmuş olduğu bu uygulama ile gayrimenkul alım-satım işlemlerinde alıcıya ve satıcıya bir güvence ve kolaylık sunuyor.

Riskli yapıların acil dönüşümünün de kısa sürede gerçekleşmesi için Emlak Katılım, Güçlendirme, Yerinde Birebir Dönüşüm (Emsal Artışı Olmayan), Yerinde Dönüşüm (Emsal Artışı Olan) ve Alansal Dönüşüm olmak suretiyle tasarladığı 4 iş modelli Kentsel Dönüşüm Finansman Çözümleri ile bu konuya gereken desteği en azami düzeyde sağlamaya gayret ediyor.

İnşaatların tamamlanmaması sebebi ile oluşacak mağduriyetleri engellemek adına geliştirdiği bir diğer ürün olan Bina Tamamlama Sigortası ile ön ödemeli konut ya da kentsel dönüşüm projelerinde tüketicilerin yapmış oldukları ödemeleri teminat altına alarak inşaat sektörünün güvenilir ve sürdürülebilir büyümesine önemli katkı sağlamayı hedefliyor.

Bunların ile birlikte Birlikte Konut Finansmanı, Yeni Evini Bekletmeyen Finansman gibi konut alacaklara kolaylık sağlayıcı çözümler de sunmaya devam ediyor.

Cep Telefonunuz POS Cihazınız Olsun

Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere dijitalleşmeyi odağına alarak yenilikçi çözümler üretmeye çalışan Emlak Katılım, bu anlayışa hizmet eden CepPOS ürünüyle müşterilerinin cep telefonlarına indirmiş oldukları uygulama vasıtası ile pos cihazı taşımaya gerek duymaksızın tüm kredi ve banka kartlarından kısa sürede tahsilat yapabilmesini sağlıyor.

Kıymetli Maden ve Döviz Alım ve Satımında Avantajlı Kurlar

Kıymetli Maden ve Döviz alım ve satımında önemli bankalardan biri olmayı hedefleyen Emlak Katılım, müşterilerine avantajlı kurlarla hizmet ayrıcalığı sağlamak için çalışmalarına hızla devam ediyor. Emlak Katılım müşterileri Döviz alım – satım işlemlerini, talimatlarını Türk Lirası ve 16 döviz birimi dahilinde yapabiliyorken, hesaplar arası Altın, Gümüş ve Platin gibi değerli maden alım ve satış işlemlerini de basitçe gerçekleştirilebiliyorlar. Türk Lirası karşılığında değerli maden alım satım işlemleri yapılabildiği gibi USD ve EUR karşılığında da değerli maden alım ve satım pişlemleri yapılabilmektedir.

Ne düşünüyorsunuz?

103 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Konut Kredisinden Bankalar da Sorumlu Olacak !

Halkalı-Çerkezköy Demiryolu İçin Kamulaştırmalar Başladı !