in

Faizsiz Bankacılık Sisteminde 0.69 Kar Payı Oranı İle Konut Finansmanı

Ev sahibi olmak isteyenlerin yeni tercihi katılım bankaları oldu.

Faizsiz bankacılık sistemi üzerinden hizmet veren katılım bankaları faiz yerine düşük oranlarla kar payı oranı uyguluyor. Bu sayede hem faiz ödememiş oluyor hem de özel bankalara oranla daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi çekme imkanı elde ediliyor.

Katılım Bankalarının kar payı oranlarında yapılan güncellemeler kapsamında Eylül ayında çok daha düşük oranlarla konut finansmanı, taşıt finansmanı ve ihtiyaç finansmanı kullanma imkanı sunuluyor. Özellikle de 0.69 oranı ile konut finansmanı desteği sağlanması şu anda kamu bankaları ve özel bankalar tarafından en düşük yüzde 1,37 oranı ile verilen konut kredisi desteği ile kıyaslandığında oldukça cazip bir seçenek olması ile dikkat çekiyor.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI 0.69 ORANLA KONUT FİNANSMANI DESTEĞİ SAĞLIYOR !

Bankaların açıklanan kampanyaları kredi çekmek isteyen kişiler tarafından yakından takip edilirken pazar paylarını artırmak isteyen katılım bankaları Eylül ayında atağa geçti. Türkiye Finans Katılım Bankası kendisi tarafından satışa sunulan konut, arsa, işyeri, dükkan, tarla ve apartman dairesi gibi taşınmazları alan kişilere yüzde 0.69 kar payı oranı ile 120 ay vadeli konut finansmanı kullanma imkanı sundu.

Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere hem piyasa fiyatının çok daha altında fiyatlarla konut sahibi olma hem de satın aldıkları konut için yüzde 0,69 oranla konut finansmanı kullanma imkanı sunuldu. Söz konusu kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

EMLAK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI İLE YÜZDE 0.99’DAN BAŞLAYAN ORANLARLA NAKİT PARA DESTEĞİ SAĞLIYOR !

İhtiyaç finansmanı kampanyalarında öne çıkan Emlak Katılım Bankası, hac ve umre finansmanı kampanyası ile yüzde 0.99 kar payı oranından başlayan rakamlarla nakit para desteği sağlıyor. Normal ihtiyaç finansmanı paketinde ise yüzde 1,69 oranla finansman kullanımına imkan sunuyor.

Ne düşünüyorsunuz?

79 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Buca Metrosunun İhalesi Yapıldı

Apartman Veya Sitede İş Yeri Açılır Mı ?