in

Faizsiz Kefilsiz Tatil Kredisi !

Tatile gitmek isteyenlere, 50.000 TL ve üzerinde tatil kredisi …

Faizsiz tatil kredisi kampanyası başladı. Bankalardan kredi çekmek isteyen kişiler, katılım bankaları üzerinden bu kredileri hemen alabiliyor. Tatil kredisi kampanyasına katılacak kişilere, bankalar uygun kredi kampanyaları sunuyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere, uygun kar payı oranları ile faizsiz kredi verileceği, katılım bankaları tarafından duyuruldu.

Bankaların son günlerde yaptıkları kampanyalardan en çok tercih edileni tatil kredileri … Özellikle ertelemeli olarak alınan bu tatil kredilerinde banka şartlarına uygun olan kişiler hemen onay alabiliyor. Faizin haram olduğunu düşündüğünüzde kredi başvurusu yapmak istemeyebilirsiniz. Bunun için ülkemizdeki faizsiz bankacılık işlemleri yapan ve islami şartlara uygun kredi veren katılım bankaları tatil kredisi kampanyası başlattı. Sizlerde bu bankalardan faizsiz kredi kullanabilir, 3 ay erteleme yaparak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu yaparak, Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Emlak Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası şubelerinin sunduğu bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

101 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Karaca Adası Alıcısını Bekliyor

9 İlde Bazı Taşınmazlar İçin Acele Kamulaştırma Kararı Alındı