in

Halkbank Hızlı Kredi İle Anında Finans Desteği Sağlıyor

Halkbank hızlı kredi kampanyası nedir ? 

Türkiye’de nakit sıkışıklığı son zamanların en yaygın finansal meselelerinden biri oldu. Koronavirüs salgınının birikmiş ekonomik problemlerini bir anda bertaraf edemeyen vatandaşlar borçlarını çevirebilmek için nakit ihtiyacı hissediyorlar. Borç ödeme vadelerinin genelde geçmiş olduğundan dolayı da hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalar çok daha fazla ilgi görüyor.

HALBANK HIZLI KREDİ İLE ANINDA FİNANSAL DESTEK

Halkbank da hızlı kredi kampanyası ile finansal açıdan nakit sıkışıklığını en üst seviyede yaşayan müşterilerini desteklemeye devam ediyor. Halkbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi olan Hızlı Kredi ile müşteriler kredi başvurusu yaptıkları gün içerisinde kredi tutarlarını Halkbank vadesiz hesaplarından kullanabiliyorlar. Bu şekilde borçların ödenmemesinden dolayı meydana gelebilecek ekonomik zararlar minimum seviyeye çekilmiş oluyor.

Halkbank tarafından müşterilere verilen hızlı kredi için en çok 36 aya kadar vade yapma imkanı bulunuyor. Müşteriler 1.000 TL ile 50 Bin TL arasındaki tutarlarda hızlı kredi çekebiliyorlar. Hızlı kredi kullanıp nakit problemlerini çözen müşteriler istedikleri takdirde bütçelerini düzelttikten sonra ara ödemeler yapabiliyor ya da krediyi tamamiyle kapatabiliyorlar.

40 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPALAMA

Halbank’tan hızlı kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,61 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 40 Bin TL hızlı kredi için Halkbank müşterileri bankaya her ay 1.552 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredi vadesi toplamında ise müşteriler bankaya 55.880 TL ödeme yapmış oluyorlar.

HALKBANK HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR ?

Halkbank hızlı kredi başvurusu, bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca Halkbank’ın internet sitesi üzerinden de hızlı kredi başvurusu kabul ediliyor. Onaylanan hızlı krediyi kullanmak için de Halkbank şubelerine gitmeye gerek kalmıyor. Talep edilen kredi tutarları anında Halkbank’ta müşterilerin vadesiz hesaplarına aktarılıyor.

Ne düşünüyorsunuz?

182 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Nitelikli Yatırımlar Türkiye’ye Kazandırılacak

TOKİ’nin Sunduğu Tarihi Fırsatta Son Gün 30 Haziran !