in

Halkbank’tan Özel Konut Kredisi Kampanyası

Sıfır konut alacaklar için anlaşmalı konut projeleri listesi …

Halkbank anlaşmalı konut projeleri listesi güncellendi.

Halkbank sıfır konut almak isteyen müşterilerine büyük avantajlar sunmuş olduğu anlaşmalı konut projeleri listesini güncelledi. Güncellenen yeni liste kapsamında konut sahibi olmak isteyen kişilere daha düşük faiz oranları ile konut kredisi desteği sağlanan sıfır evler belirlenmiş oldu.

Kamu bankaları arasında bulunan Halkbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında proje sürecinde finansal destek sağlanan projeler üzerinden ev almak isteyen kişilere daha düşük faiz oranları ile kredi desteği sağlanacağı ilan edilmişti. Bu kapsamda ucuz kredi desteği sağlanan konut projeleri listesi yenilenmiş oldu.

AĞUSTOS 2021 HALKBANK ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ LİSTESİ 

Halk Bankası tarafından yapılan güncelleme kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak suretiyle yurt genelinde bulunan anlaşmalı konut projeleri listesi yayımlandı. Yayımlanan listede bulunan konut projeleri için Halkbank çok daha uygun koşullarda konut kredisi desteği sağlıyor. Listede farklı şehirlerde bulunan yüzlerce konut projesi yer alırken İstanbul’da bulunan anlaşmalı konut projeleri arasında KİPTAŞ ve Emlak Konut GYO gibi şirketlerde yer aldı.

Hem devam eden hem de tamamlanan konut projelerinin bulunduğu listede İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra Adana, Aydın, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Ordu, Sakarya, Sivas, Tekirdağ, Zonguldak, Gaziantep, Samsun gibi birçok il yer aldı.

HALKBANK KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR ?

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yaşamış olduğunuz veya konut satın almak istediğiniz ilde bulunan konut projelerinin listesine erişebilirsiniz. Bu liste içerisinde bulunan konut projeleri üzerinden iletişime geçerek gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz. Genelde konut satışları konut projesi satış ofisi üzerinden yürütülmekte olup konut kredisi kullandırma işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme bu ofisler üzerinden verilmektedir.

Kredi başvurusu onaylanan kişiler çok daha düşük faiz oranları ile kredi çekme imkanına kavuşurken uygulanacak olan faiz oranı için rakamlar projelere göre değişkenlik göstermekte olup satış ofisleri tarafından ayrıntılı bilgilendirme yapılmaktadır.

Anlaşmalı konut projeleri içerisinde bulunan evlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz…

Ne düşünüyorsunuz?

87 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Emlakçılar İçin İkna İlkeleri

Konya Büyükşehir Belediyesi İhale İle Arsa Satışı Yapacak