in

İş Bankasın’dan 6 Ay Ertelemeli Konut Kredisi

İş Bankası konut kredisi paketinde, biri hayat sigortalı diğeri sigortasız olmak suretiyle iki farklı seçenek sunuluyor.

Ev sahibi olmak isteyen kişiler özellikle de kiracılar ertelemeli konut kredisi kampanyası duyurularını yakından takip ediyorlar. Ertelemeli krediler ile hemen ihtiyacı olan nakit paraya kavuşanlar, taksitlerini daha sonra ödemeye başlayabiliyor. Özellikle de yeni taşınma masrafları gibi giderlerin çok olduğu konut kredisi paketinde ertelemeli krediler daha fazla ilgi görüyor.

İŞ BANKASI 6 AY ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI !

Düzenlenen kampanya kapsamında İş Bankası konut kredisi paketinde, biri hayat sigortalı diğeri sigortasız olmak suretiyle iki farklı seçenek sunuluyor. Hayat sigortalı konut kredisi paketinde İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.41 olarak uygulanırken hayat sigortasız konut kredisi paketinde ise uygulanan faiz oranı yüzde 1.46 seviyesine ulaşıyor.

Düzenlenen kampanya kapsamında isteyen kişilere ertelemeli kredi kullanma imkanı sunulurken, bu kredi paketinde erteleme yapılan tutarın 6 ay sonunda topluca ödenmesi isteniyor. Örneğin; 120 ay vadeli 200 bin lira konut kredisi çekmek isteyenler 7. ay itibari ile ödemeleri gereken 1 numaralı konut kredisi taksit tutarını 17 bin 202 lira olarak ödüyorlar.

Konut kredisi kullanmak isteyen kişiler başvurularını İş Bankası şubeleri üzerinden yapabilecekler. Ertelemeli kredi kullanmak isteyen kişiler başvurularını İş Bankası şubesi üzerinden yapabileceği gibi ertelemeli kredi kullanmak istemeyen kişiler ise direkt internet üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorlar. Ertelemeli kredi paketini kullanmayan kişilerin aylık konut kredisi ödeme tutarı 3 bin 456 TL olarak gerçekleşiyor.

Ne düşünüyorsunuz?

89 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Vakıfbank Konut Satış İlanlarını Güncelledi

Kamu Bankalarından 10 Bin TL Destek Kredisi