in

Ziraat Katılım’dan 177 TL Ödeyerek Konut Sahibi Olma Fırsatı !

Ziraat Katılım kişiye özel ödeme planları ile özel fırsatlar sunuyor.

Faizsiz konut kredisi hizmeti sunan katılım bankalarından biri olan Ziraat Katılım, konut finansmanında oranları düşürdü. 300.000 TL konut kredisi çekip ev sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları ile finansman desteği sağlıyor.

Siz de satın almak dilediğiniz evin tapusu ve gelir belgenizle birlikte en yakın Ziraat Katılım şubesine uğrayın, size özel kredi teklifleri arasından en cazip seçeneği daha rahat belirleyin. Ziraat Katılım konut kredisi başvurularınızı şube dışında internet ve mobil bankacılıktan da yapabilirsiniz. Alacağınız onayın sonrasında tapu görüntüsü ve gelir evraklarınızla birlikte en yakın şubeye giderek işlemlerinizi şubede tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Belirli tutarlara göre aylık ortalama ne kadar ödeyeceksiniz ?

Yukarıdaki tabloda taksit tutarlarına KKDF ve BSMV vergileri yansıtılmamıştır. Bilindiği üzere devlet, konut kredisi çekenlere bu açıdan avantaj sağlamakta ve vergi almamakta. Erken kapama yapılması durumunda ise kalan taksit vadesine göre kapama cezası uygulanıyor. 36 aydan az kalan kredi kapamalarında %1,36 aydan daha fazla kalan durumlarda ise %2 kapama cezası uygulanıyor.

Ne düşünüyorsunuz?

61 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

TOKİ’den Kırklareli’de Konut Ve İş Yeri Satışı

SGK ve Milli Piyango İdaresi’ne Ait 30 Adet Daire Satışa Sunuldu