in

Milyarderlere Ev Sahipliği Yapan Amerika’nın Beverly Hills Kenti, Yeni Bir İlan İle Dünyada Gündem Oldu !

Dünyanın En Pahalı Evi Satılıyor !

Ünlülerin yaşadığı ve ultra milyarderlere konut sahipliği yapan, dünyanın en pahalı evlerine sahip Amerika’nın Beverly Hills kenti yeni bir satış ilanı ile dünyada gündem olmayı başardı.

Dünyanın En Pahalı Evi Kaç TL ?

Dünyanın en zengin isimleri, Hollywood ünlüleri, NBA oyuncuları, iş adamları ve CEO’larına konut sahipliği yapan, Amerika’da en elit isimlerin yaşadığı Beverly Hills, konutları ile dikkat çekiyor. Birbirinden lüks evlere konut sahipliği yapan kentte satışa çıkarılan yeni ev ilanı bir anda ülkede gündeme oturdu.

Satışa çıkartılan lüks malikane için talep edilen fiyatla dünyanın en pahalı evi unvanını ele geçiren konut için 1 milyarı aşan fiyat talep edildi.

Dünyanın en pahalı evi için biçilen fiyat 160 milyon dolar açıklanırken Türk Lirası olarak hesaplandığında evin satış bedeli 1 milyar 174 milyon !

En Pahalı Ev Unvanını Ele Geçirdi !

Satışa çıkartılan lüks konak için talep edilen 160 milyon dolarlık bedel, bir müzayadede talep edilen en yüksek fiyat olarak rekor kırmış durumda.

Evin birbirinden şık dekorasyona sahip olan tam 13 yatak odası bulunuyor. Beverly Hills’te yer alan en pahalı evlerin bulunduğu North Beverly Park’ta ki konakta devasa büyüklüğe sahip havuz dikkat çekiyor.

Tenis kortu, özel koşu parkuru ve 30 arabalık dev bir avlu garajı olan süper lüks evin içerisinde ise sinema salonu, oyun odası, toplantı odası, sauna, jakuzi gibi süper lüks özellikler yer alıyor.

Ne düşünüyorsunuz?

118 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Meke Gölü Haritadan Silinebilir !

İstanbul Finans Merkezi Aralık Ayında Tamamlanacak !