in

Emlak Katılım Bankası 2020 Yılı Hedefine Ulaştı

Şanlıurfa ve Adapazarı şubelerini de hizmete açan Emlak Katılım Bankası, 2020 hedefine ulaştı.

Emlak Katılım Bankası şube sayısını 50’ye çıkardı..

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, hedefleri kapsamında Türkiye genelinde 50 şubeye ulaşmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

“Ülkemizin kuvvetli ekonomisine ve yarınlarına olan inancımızla yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Şubelerimiz, istihdama ve mahalli ekonomiye katkı sağlayan birer araç niteliğindedir. 2020 yılı başında 40 olan şube hedefimizi revize ederek 50 şubeye çıkarmıştık. 2020 yıl sonu şube hedefimize, Şanlıurfa ve Adapazarı şubelerimizin açılışı ile ulaşmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2021’de de müşterilerimize hizmet götürmek için aynı kararlılık ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni şubelerimizin hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Yerli üretime ve sanayileşmeye destek olmayı, ekonomiyi ve reel sektörü desteklemeyi hedefleyen Emlak Katılım, şubelerini açtığı her ilde müşterilerinin finansal isteklerine en doğru biçimde cevap verecek ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Emlak Kredi Bankası’nın Şubeleri

Emlak Katılım; Ümraniye, Altunizade, Fatih, İkitelli, Sultanbeyli, Bağcılar, Merkez (Ataşehir), Beykent, Erenköy, Laleli, Pendik, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (GaziOsmanpaşa), Esenyurt, Kızılay, Sincan, Aksaray, Batman, Ankara (Ostim), Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Kaynarca, Gebze, Ankara, Rize, Adana, Adana Küçüksaat, Konya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Konya Büsan, Antalya, Sivas, Şanlıurfa ve Adapazarı şubeleriyle hizmet veriyor.

Gayrimenkul Alım-Satım İşlemleri Güvence Altına Alınıyor

Emlak Katılım, farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına dair ürün ve hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda gayrimenkul devir işlemlerinin problemsiz gerçekleşmesi için Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile protokol imzalayarak Tapu Güvenilir Hesap programını hayata geçirdi. Bir ilke imza atarak hizmete sunmuş olduğu bu uygulama kapsamında; alıcı ve satıcı taraflar için Emlak Katılım içeriğinde hesaplar açılıyor ve tapu devir işlemi bitirildiğinde eş zamanlı olarak alıcının hesabındaki para satıcının hesabına yatırılmış oluyor ve keza müşterilerin birikimleri güvence altına alınıyor.

Bayraktar, “Dijital bankacılık araçları özellikle pandemi süreci ile ön plana çıktı. Bu hususta Emlak Katılım olarak süregelen çalışmalarımızla dilediğimiz noktaya geldik, Emlak Katılım e-şubeyi hizmete sunduk. E-şube vasıtası ile müşterilerimiz tamamiyle dijital kanal üzerinden hesap açabiliyorlar ve bizler de müşterilerimizin bulundukları yerlere kadar gidip bankamatik kartını ve hesap açılış evraklarını teslim ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine basitçe ulaşabildikleri e-şubemizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Emlak Katılım, hem tasarruf sahiplerinin hem de Türkiye’nin kazanması amacıyla altın toplama günlerini başlattı. Ülkenin dört bir yanında devam eden altın toplama günleri vasıtası ile banka müşterilerinin şubelere getirecekleri gram, çeyrek, yarım, tam, bilezik, yüzük, kolye gibi her ayarda ziynet altınlarını alarak hesaplarına 24 ayar saf altın olacak şekilde yatırabiliyor.

Ne düşünüyorsunuz?

222 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Türkiye’de İl İl Ortalama Konut Satış Fiyatları

TOKİ’nin Yıl Sonu Ucuz Konut Satışlarına Dair Süreç Bitiyor !