in

Hangi Ünlü Nerede Emlak Yatırımı Yapıyor ?

Türkiye’de ünlü isimler, kazançlarını ne şekilde değerlendirdikleri konusunda gündem oluşturuyor.

Hangi Ünlü Nerede Emlak Yatırımı Yapıyor voorgo.com

EMLAK ZENGİNİ ACUN ILICALI !

Son yılların en fazla kazanan ünlüleri arasında bulunan Acun Ilıcalı, yatırımları ile gündem oluşturuyor. Lüks bir yatı ve uçağı olan Acun Ilıcalı’ nın hatırı sayılır miktarda da emlak yatırımı bulunuyor. Miami’ de son derece lüks bir konuta sahip olan Ilıcalı, İstanbul ve Bodrum’ da gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor.

KAZANDIĞINI GAYRİMENKULE YATIRAN ÜNLÜLERDEN BİRİ DE ENGİN GÜNAYDIN

Türk televizyonlarına Avrupa Yakası dizisinde başarıyla canlandırdığı “Burhan Abi” karakteri ile giriş yapan ve sonrasında birden fazla etkin yapımda bulunan ünlü oyuncu kazançları ile gayrimenkul satın alıyor. Engin Günaydın daha fazla İstanbul’ da emlak yatırımı yaparken memleketi Tokat Erbaa’ da da gayrimenkul yatırımı gerçekleştiriyor.

BÜLENT ERSOY İNŞAATLARA İŞ MAKİNESİ KİRALIYOR !

Ünlüler arasında en ilginç yatırımı ünlü şarkıcı Bülent Ersoy yaptı. Emlak almak yerine inşaat işine giren Bülent Ersoy, birden fazla iş makinesi satın aldı. İş makinelerini belediyelere ve şirketlere kiralayan Bülent Ersoy kepçelerden ve dozerlerden haftada 10.000 dolar kazanıyor.

EMLAK YATIRIMI DENİLİNCE AKLA İLK GELEN ÜNLÜ İBRAHİM TATLISES !

Türkiye’ de yatırım yapan ünlü dendiğinde ilk akla gelen isim ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses oluyor. Gayrimenkulleri saymakla bitmeyen İbrahim Tatlıses’ in Seyrantepe’ de bir mağazası, iş hanı, marketi, ve konfeksiyon fabrikası var. Bodrum ve Kuşadası’ nda otelleri olan ünlü şarkıcının villaları da yer alıyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yüzlerce evi olan İbrahim Tatlıses tam anlamıyla bir gayrimenkul zengini olarak değerlendiriliyor.

SERTAP ERENER YATIRIM DANIŞMANI OLARAK EMLAK PİYASASINA GİRDİ

Emlak yatırımı yapmaktan ziyade emlak yatırımı yapacak olanlara danışmanlık yapan ünlüler arasında ise Sertap Erener yer alıyor. Sevgilisi Demir Demirkan ile inşaat alanı ve mortage danışmanlığında faaliyet gösteren bir şirket kuran Sertap Erener bu alanda da yükselişini sürdürüyor.

EMRAH KAZANÇLARINI KOMPLEKS SATIN ALARAK EMLAK SEKTÖRÜNE YATIRIYOR.

Emlak yatırımı dendiğinde akla gelen bir diğer ünlü isim ise ünlü şarkıcı Emrah’ tır. Emrah sanattan kazandığını gayrimenkule yatıran ünlüler arasında yer alıyor. Çok sayıda konut yatırım olan Emrah, Polat Holding’ den 2 milyon dolara bir karmaşık satın almıştı.

CİHANGİR’ İN YARISI SİNAN ÇETİN’ E AİT !

Türkiye’ nin ünlü yönetmenlerinden olan Sinan Çetin de kazançlarını emlak sektöründe değerlendiren isimler arasında yer alıyor. İstanbul’ da Cihangir semtinde birden fazla gayrimenkul satın alan Sinan Çetin’ in Cihangir’ in yarısına sahip olduğu konuşuluyor.

Ne düşünüyorsunuz?

144 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

TÇMB, Uyarı Bülteni Yayınladı. voorgo.com

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği, Uyarı Bülteni Yayınladı.

Değerli Konut Vergisi Nedir voorgo.com

Değerli Konut Vergisi Nedir ?