in

Öykü Gürman Gayrimenkul Yatırımlarına Çanakkele’de Devam Ediyor.

Ünlü oyuncu Öykü Gürman gayrimenkul yatırımı yapmaya devam ediyor. Televizyonların aranılan yüzlerinden birisi olan ünlü isim son olarak Çanakkale’nin Küçükkuyu ilçesinde bir yazlık konut satın aldı.

Öykü Gürman Gayrimenkul Yatırımlarına Çanakkele'de Devam Ediyor-voorgo

ATV’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz adlı iddialı dizisiyle oyunculuğa başlayan Türkiye’ de önce şarkılarıyla tanınan Öykü Gürman, gayrimenkul yatırımları ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Öykü Gürman müzikten ve oyunculuktan kazandığı para ile emlak yatırımı yapıyor. Son olarak Çanakkale’de yazlık bir konut satın aldı.

YENİ EVİNİN TADINI AİLESİYLE ÇIKARIYOR !

Yazlık konut tercihini Çanakkale’nin Küçükkuyu ilçesinden yana kullanan Öykü Gürman yaz aylarının son günlerini burada geçiriyor. Annesiyle birlikte yılın gerilimini atmaya çalışan ünlü isim burada enerji depolayarak yeni projelerle Türkiye’nin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Öykü Gürman’ın satın aldığı yazlık ile ilgili olarak ayrıntılı bilgilendirme henüz yapılmadı. Son gayrimenkul yatırımı için ortalama bir fiyat ödeyen ünlü sanatçının gelecek yaz da ailesiyle beraber Çanakkale’yi tercih edeceği belirtildi.

Ne düşünüyorsunuz?

122 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

TV Radyo Kulesi Eylül'de Açılıyor voorgo.com

TV Radyo Kulesi Eylül’de Açılıyor !

Evcil Hayvanınızla Kiralık Ev Arıyorsanız, Bilmeniz Gerekiyor voorgo.com

Evcil Hayvanınızla Kiralık Ev Arıyorsanız, Bilmeniz Gerekiyor.