in

Sakarya’ya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi Yapılacak !

Sakarya’da yapımı tamamlanan 157 kalem eser ve hizmet için düzenlenen açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan burada önemli açıklamalarda bulunurken Sakaryalılara da 1000 yatak kapasiteli şehir hastanesi müjdesi verdi.

Sakarya’da yapılan toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalar yaptı. Sakarya Tank Palet Fabrikası denetimlerinde bulunan Erdoğan 157 kalem eser ve hizmetin açılışını yapan Erdoğan Sakarya’ya 1000 yatak kapasiteli devlet hastanesi yapılacağını duyurdu.

Pandemi sonrası eski normale dönüş süreci ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘da gezi ve seyahat programlarına geri döndü. Pandemi döneminde video konferans yöntemi ile açılışları yapmaya devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan bugünkü programını Sakarya’ya ayırdı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ

Yatırım tutarı 2 milyar 600 milyon lira olan 157 kalem eser ve hizmet için düzenlenen toplu açılış merasimine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında “Sakarya’ya bağımlılıkla mücadele, bu hususta önemli katkı yapacak AMATEM ve ÇEMATEM tesisleri kazandırdık. Sağlıkta 200 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizi bugün açıyoruz. Biz Türkiye’yi sağlıktan kamu güvenliğine kadar her alanda en ileriye taşıdık.
Biz kim için varız. Halkımız için varız. Tüm vergiler neden alınıyor. Halkımız için… Hatırlarsanız şehir hastanelerinin yatırım ve işletmesinin önüne geçmek için her yola başvurmuşlardı. Neden yapıyorlar dediler, biz de halkımız daha huzurlu hizmet alsın diye dedik. Salgın döneminde bu hastaneler can simidimiz olmuştur. Şimdi bir müjde veriyorum. İnşallah çok yakında Sakarya’mıza da 1000 yataklı şehir hastanesi kazandırıyoruz” diyerek Sakarya’ya 1000 yataklı devlet hastanesi yapacaklarını duyurdu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AŞI ÇAĞRISI ve YERLİ AŞI AÇIKLAMASI GELDİ

Türkiye‘nin 18 yaş üstü herkesi aşılayabilecek kapasiteye ulaştığını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan salgın ile mücadele konusu ile ilgili aşının büyük önem taşıdığını söyleyerek herkesi aşı olmaya çağırdı. Yerli aşı konusu ile ilgili da bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan yakında yerli aşının da devreye alınacağını ifade etti.

Ne düşünüyorsunuz?

105 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Acele Kamulaştırma Kararları Resmi Gazete’de Yayımlandı

Emlak Ofisi Nasıl Açılır ?