in

Servetini Devlete Bağışlayacağını Açıkladı

Malvarlığı Dudak Uçuklattı !

Türkiye’nin divası olarak ün yapan ve eşi benzeri olmayan güzelliğe sahip olan sesi ile Türk müziğinin unutulmaz isimleri arasında yer alan Bülent Ersoy, sürekli olarak yapmış olduğu emlak yatırımları ile adından sıkça söz ettiriyor. Diva tam 20 Milyon liraya 2 yeni süper lüks villa aldı.

Diva Bülent Ersoy yapmış olduğu iki yeni emlak yatırımı ile tekrar magazin basının gündemine oturdu. Bodrum’da görüntülenen Bülent Ersoy 2 villa satın aldığını ve bu villaların tapu işlemleri için Bodrum‘da olduğunu belirterek süper lüks villa satışını doğrulamış oldu.

Gazeteciler tarafından arkadaşları ile Bodrum’da görüntülenen Bülent Ersoy koronavirüs sebebi ile uzun süredir dışarıya çıkmadığını belirtti. “Koronavirüs hakkında herkes bir açıklama yapıyor. Benim bir şey söylemem abesle iştigal olur. Virüs hakkında bilirkişiler açıklama yapıyor ben de layıkıyla uygulama çalışıyorum. Bodrum’dan iki villa aldım. İki günlüğüne onun için geldim. Yarın tapu prosedürleri sona eriyor, işlerim tamamlanınca hemen İstanbul’a döneceğim.”

Edinilen bilgilere göre diva iki süper lüks villa için 20 Milyon lira ödeme yapacak ve Ajda Pekkan ve Ebru Gündeş’e komşu olacak.

Geçtiğimiz günlerde özel bir televizyon kanalının magazin programına katılan Bülent Ersoy öldükten sonra bütün mal varlığını devlete bağışladığını belirterek “İhtişamlı bir gece yaptıracağım, zamanı gelince sizinle paylaşacağım. Çok kıymetli bir kürkümü açık artırmayla satıp eğitim için bağışlayacağım. Tüm mal varlığımı devlete bağışlayacağım” diyerek almış olduğu kararı duyurmuştu.

Bülent Ersoy’un bugüne kadar bilinen yatırımları şöyle sıralanıyor;

Marmaris ve Bodrum illerinde bulunan birden fazla villa,

İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan konut projelerinden alınan 28 daire,

İstanbul’da bulunan 4 Villa,

30 metre büyüklüğe sahip olan yat,

Çok sayıda vinç ve kiraya verilen dozer,

Fethiye’de bulunan akaryakıt istasyonu,

Bodrum’da son olarak eklenen 20 milyon liralık iki yeni villa.

Ne düşünüyorsunuz?

98 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Konut Kredisi Faiz Oranları Kasım 2020

Müteahhide Mali ve Teknik Sınır