in

Siirtli Çocukların Yeni Voleybol Sahası

“Siirtli çocuklarımızın umutlarını bir diğer bahara bırakmadık”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, araç lastiklerinden kendi imkanlarıyla voleybol sahası yapan Siirtli çocuklar için inşa edilen sahanın yeni ve eski halini sosyal medyadan paylaştı.

Lastiklerden voleybol sahası yapan Siirtli çocukların hayalleri gerçek oldu.

Kasapoğlu, “Siirtli çocuklarımızın umutlarını bir diğer bahara bırakmadık” diyerek eski ve yeni voleybol sahasının fotoğrafını paylaştı.

Siirt’te kendi imkanlarıyla yapmış oldukları voleybol sahasında spor yapan gençler, yeni sahalarına kavuştu. Bakan Kasapoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerine yakın alanda bulunan sahada spor yapma imkanı bulan gençlerin fotoğrafını 11 Haziran’da Twitter hesabı üzerinden paylaşmış ve “Filenin genç sultanlarına, genç efelerine selam olsun.. Size yalnız voleybol değil, futbol ve basketbol sahalarının da içinde olduğu bir tesis yapacağız” diyerek müjdeyi vermişti.

Bakan Kasapoğlu Twitter’dan Duyurdu

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, güzel haberi yine Twitter’dan duyurdu. Siirtli çocukların arazi üzerine kartondan ve atık lastiklerden yaptıkları sahanın fotoğrafı ile yeni yapılmış sahanın fotoğraflarını ‘Nasıl başladı, nasıl sona erdi’ başlığıyla paylaştı. Ve altına şu şekilde not düştü: “Siirtli çocuklarımızın umutlarını bir diğer bahara bırakmadık”

Ne düşünüyorsunuz?

154 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Karamürsel Belediyesi 5 Katlı İşyerini Kiraya Veriyor

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Kasım 2020