in

Tolgahan Sayışman Yeni Bir Sektöre İmza Attı

Yatırımlarını emlak dünyasına yönelten Sayışman’dan proje haberleri geldi.

Tolgahan Sayışman, İstanbul’da konut işine giren diğer ünlü isimlerin arasına katıldı. Türk televizyon dünyası tarafından sevilen oyuncu, Göktürk’te rezidans ve villa inşa edip satmayı planlıyor.

Tolgahan Sayışman, İstanbul’da yeni işini başlatıyor. Yatırımlarını emlak dünyasına yönelten Sayışman’dan proje haberleri geldi. Buna göre, Göktürk’te rezidans ve villa inşa ettirmeye başlayacak olan oyuncu, satış işlerinden kar sağlamayı planlıyor.

Sinema filmleri, televizyon dizileri ve reklamlardan aldığı kazançları bir araya getirenler yatırımlarını emlak dünyasında birleştiriyor. Yatırımda yönünü belirleyen isimlerin arasına Öykü Gürman ve Demet Özdemir’ de katılmıştı. Yatırımda hedefini yükselten Tolgahan Sayışman ise konut satın almak yerine arkadaşının şirketine ortak olmayı tercih etti.

Müteahhit arkadaşına ortak oldu.

Yeni işi ile ilgili açıklama yapan oyuncu; lüks konut projelerinin birleştiği İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Eyüpsultan, Kemerburgaz ve Göktürk’te konut projelerini gerçekleştireceği haberini verdi. Üçüncü havalimanı ile yakın olan bu ilçeler pahalılık konusu ile ilgili birbiriyle yarışıyor. Sayışman’ı mutlu eden yeni işi, Türkiye’nin lüks konut projelerini bir araya getiren ilçelerde kendini gösterdi. Yeni konut ve villa ihtiyaçlarına açık olduğu belirtilen Göktürk’te ilk imzasını atmayı planlayan oyuncu, müteahhit arkadaşının vasıtasıyla inşaat sektörüne adım atıyor. İstanbul’un yeni yıldızları olarak bilinen bölgede 40 dairelik rezidans ve 14 villalık iki farklı projede kendini gösterme hedefiyle yola çıkan Sayışman, sektörde iz bırakacak.

İnşaat sektörüne giren ünlü oyuncu, müteahhit arkadaşıyla ortak olduğunu duyurdu. Yapmış olduğu açıklamasında sektörü çok sevdiğini dile getiren Sayışman, İstanbul’da konut ve villa açlığının bol olduğu Göktürk’te iki projeye imza atacak. Arkadaşının firmasına ortak olan oyuncu, “İnşaat sektöründe de çok sevdiğim bir müteahhit arkadaşıma ortak oldum. Göktürk’te 40 daireden oluşan bir rezidans ve 14 villadan meydana gelen iki projeye başladık” dedi.

Ne düşünüyorsunuz?

121 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

İstanbul Bayrampaşa’da 320 Araçlık Otopark İhalesi

Marmara Üniversitesi’nin Sınırları Değişiyor