in

Türkiye’nin Emlak Kralı Kirada Oturuyor

1447 taşınmazı olan Dikran Masis kiracı oldu !

Türkiye’nin emlak kralı olarak anılan 75 yaşındaki Dikran Masis, 2017 yılında aldığı karar ile ailesi ile Londra’da yaşama kararı almış ve İngiltere’ye taşınmıştı. Süreçte araya giren pandemi sebebi ile Türkiye’ye gelemeyen Masis bulduğu ilk fırsatta Bodrum’a dönüş yaptı.

Kendisinden 35 yaş küçük olan eşi Yasemin Masis ve 5 yaşındaki oğulları Theo ile Türkiye’ye tatil yapmak için dönüş yapan Dikran Masis, villa kiraladı.

Türkiye’nin emlak kralı olarak anılan Masis, pandemi sebebi ile uzun süredir gelemediği Türkiye’ye dönüş yaptı. 2017 senesinden bu yana ailesi ile taşındığı Londra’da yaşayan işadamı Bodrum’da villa kiraladı.

Masis ailesi Türkiye’ye dönüşte soluğu Bodrum’da aldı. Bodrum’un en seçkin ve en pahalı konut projeleri arasında gösterilen Cennet Koyu’nda bulunan The Residences at Mandarin Oriental projesinden villa kiralayan ikili kesenin ağzını açtı.

İş kadını Esra Oflaz’a ait olan villa daha önce de 6 milyon Euro fiyatla satışa çıkarıldığı haberleri ile gündeme taşınmıştı. Yapılan yeni haberde ise Masis çiftinin bu villaya kiracı olarak taşındıkları iddia edildi. Dikran Masis ve Yasemin Masis çiftinin evi kaç liraya kiraladıkları açıklanmazken aynı projede bulunan diğer villaların aylık kira bedellerinin 80 bin Euro civarında olduğu belirtiliyor.

Ne düşünüyorsunuz?

75 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

İstanbul Ümraniye Belediyesi 4169 Metrekare Arsayı Satışa Çıkardı

2 Bin Lira Peşinat, Aylık 368 TL Taksitle Konut Satış İlanı Yayımlandı