in

Ünlülerle Komşu Olabilmek için Milyon Ödüyorlar!

Ev sahibi olurken evin lokasyonu, oda sayısı, otoparkı, binanın yaşı, sunduğu sosyal imkanlar gibi dikkat edilmesi gereken birçok konu var ama bazı insanlar bunlarla birlikte komşularına da dikkat ediyorlar ve ünlü kişilere komşu olabilmek için milyonları ödemeyi göze alıyorlar.

Ünlülerle Komşu Olabilmek için Milyon Ödüyorlar-voorgo.com

Emlak Danışmanı Evrim Kırmızıtaş, “Ünlülerle komşu olmak isteyen müşterilerimiz oluyor. Aynı sitede, apartmanda veya villalarına yakın olmak istiyorlar.

Ev alma komşu al sözünü gerçeğe çeviriyorlar ve evden daha fazla komşularını önemsiyorlar” dedi.

Ünlü isimlerin yaşadığı bölgelerde ev fiyatları ve kiralarının arttığını belirten emlak danışmanı, “Bu evlere ilgi daha fazla oluyor.

Sanat, cemiyet, iş dünyasından isimlerin yaşadığı bölgelerde ev istiyorlar. Hatta mülk sahiplerine bu yapılar için değerinin üstünde fiyatlar teklif ediyorlar” dedi.

Ünlülerin hayranları, bilhassa havuz, spor salonu, bahçe gibi ortak alanlarda tanışabilme umuduyla bu evleri tercih ediyor.

En çok merak edilen isimlerin başında pandemi tedbiri alıp Almanya Köln sınırı Alzey kasabasında 3 milyon TL’ ye lüks villa satın alıp orada yaşayan Tarkan, Kanlıca’da yalıda oturan Sezen Aksu, Acarkentte bulunan Demet Akalın, Bahçeköy’deki ultra lüks villasıyla Ajda Pekkan ve Ulus’ta oturan Murat Boz, Beykoz Konaklarında oturan Ferhat Göçer ve Sibel Can da geliyor.

Acun Ilıcalı, Kıvanç Tatlıtuğ, Gülben Ergen, Burak Özçivit ve Çağatay Ulusoy da en fazla merak edilenler arasında.

Ünlü kişilere komşu olabilmek adına boğazda ön araştırma yapmak için özel tekne turları düzenleyip kim hangi yalıda oturuyor diye geziler bile yapılıyor.

Ne düşünüyorsunuz?

68 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Samsun Canik Belediyesi duyurdu. İhale 26 Ağutosta' ta Yapılacak voorgo.com

Samsun Canik Belediyesi duyurdu. İhale 26 Ağutosta’ ta Yapılacak !

Toroslar'da 3’ncü Etap İmar Planı Onaylandı voorgo.com

Toroslar’da 3’ncü Etap İmar Planı Onaylandı !