in ,

0.99 Vade Farkı İle Satışa Sunulan Konut Projeleri

Emlak Konut GYO özel bir satış kampanyası duyurdu.

Kredisiz taksitle konut sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Emlak Konut 0.99 vade farkı ile satılan konut projeleri kampanyalarını duyurdu !

Bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları akabinde kredi çekmeden konut sahibi olmak isteyen kişiler taksitle satılan konut projeleri için arayışa başlamıştı.

Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulan sıfır konut projeleri için başlatılan kampanya kapsamında banka kredisiz, taksitle konut sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak 0.99 vade farkı ve 120 ay taksitle satışa sunulan konut projelerini açıkladı.

EMLAK KONUT VADİ EVLERİ KONUT PROJESİ

Sahip olduğu lokasyonu ve konut sahibi olmak isteyen kişilere sunduğu avantajları ile öne çıkan Vadi Evleri konut projesi kapsamında düzenlenen kampanyada, evler 120 ay taksitle sadece 0,99 vade farkı ile satışa sunuldu. İstanbul Havalimanına olan yakın lokasyonu ve geniş bahçeleri ile aradığınız huzurlu ortamı ailenize sunabileceğiniz projeden satın alan kişiler hem geleceklerine yatırım yapacaklar hem de ödemelerini zorluk çekmeden taksitle gerçekleştirecekler.

EMLAK KONUT KÖY ZEKERİYAKÖY KONUT PROJESİ

İstanbul göbeğinde teraslı ve bahçeli konut seçenekleri ile köy hayatı yaşamak isteyenlere Emlak Konut Köy Zekeriyaköy konut projesi ile alternatif bir seçenek sundu. Özellikle de pandemi döneminde şehirde bahçeli konut bulmak nerede ise imkansız hale gelirken Emlak Konut dev projesi ile konut sahibi olmak isteyen müşterilerine bahçeli konut ve teraslı konut sahibi olma imkanı sunuyor. Üstelik projeden konut alan kişilere 0,99 vade farkı ile konut kredisi çekmeden taksitle konut sahibi olma imkanı da sunuluyor.

EMLAK KONUT’TAN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR ?

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında bulunan Emlak Konut GYO tarafından konut satışları proje bazlı olarak yapılmakta olup her konut projesine özel olarak satış ofisleri kurulmakta, örnek dairelerin de gezilebildiği bu satış ofisleri üzerinden konut satışları yapılmaktadır.

Emlak Konut GYO yine proje bazlı olarak müşterilerine “Peşin Satış”, “Vadeli Satış” ve “Tüfeli Satış” seçeneklerinden biri ya da bir kaçını konut sahibi olmak isteyen müşterilerine seçenek olarak sunmakta, bu tercihlere göre belirlenen ödeme türleri ile konut satışlarını gerçekleştirmektedir.

Ne düşünüyorsunuz?

87 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Salgın Yatırımların Geri Dönüş Sürelerini 1-2 Yıl Daha Uzattı

54 Rezidans Daire ve 32 Ofis Satışa Sunuldu