in ,

“Çeşme Reisdere’de Kapalı Pazar Yeri Yapımına Başlıyoruz”

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran: Bizimle iş birliği yapan, arsanın satışına onay veren TOKİ Başkanına ve yetkililerine teşekkür ediyorum !

Çeşme Reisdere’de ilk kapalı Pazar yerini yapmak için TOKİ’den 709.000 TL bedelle 2730,24 m2 büyüklüğünde arsa satın alan Çeşme Belediyesi, yatırım ve altyapı hamlelerine bir yenisini daha ekledi. İlçenin ilk kapalı pazar yeri olacak tesiste bir açık bir de kapalı düğün salonu bulunacak.

Çeşme’de ilçenin ilk kapalı pazar yeri projesini hayata geçirmek için kollarını sıvayan Başkan Oran, “Tamamen Çeşme Belediyesi’nin imkanları ile yapılacak pazar yerinin arazisini 709.000 TL bedelle satın aldık. Çok yakın zamanda Reisdere Kapalı Pazar Yeri yapımı için çalışmalara başlıyoruz. Çeşmemiz’e hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“İmkanlarımızı seferber ettik”

Göreve geldiği günden beri Çeşme’nin eksiklerini tamamlamak için yeni projeler planlayan ve durmadan, dinlemeden çalışan Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, “Maalesef 2020 yılı tüm dünya ve ülkemiz için çok zor geçti. Bu zor süreci en az hasarla atlatabilmek adına imkanlarımızı seferber ettik. İlçemizin tüm eksiklerini ve problemlerini birer birer tespit etmiş durumdayız. Yıllardır çözülemeyen birçok problemi çözdük ve çözmeye de devam edeceğiz. Çok yakın zamanda Reisdere Kapalı Pazar Yeri için çalışmalara başlıyoruz. Bölgenin önemli bir eksiğinin kapatılması için arsanın satışına onay veren, bizimle iş birliği yapan TOKİ Başkanına ve yetkililerine teşekkür ediyorum. Çeşme’ye böyle önemli ve kıymetli bir yapı bırakacak olmak oldukça gurur verici. Tamamen Çeşme Belediyesi’nin imkanları ile yapılacak Pazar yerinin arazisini 709.000 TL bedelle satın aldık. Emlak Vergisi Rayiç değerinin üzerinde bir bedel, ama planlı ve uygulamalı biçimde çalıştığımız bu süreçte, bölgenin bu önemli eksiğini kapamak adına fedakarlıktan kaçınmadık” dedi.

“Çeşmeliler’e olan borcumu ödemek için durmadan çalışacağım”

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sevdamız Çeşme ve kıymetli Çeşme aileme görev sürem boyunca daha birçok kalıcı eser bırakmak, eksiklerimizi tamamlamak, Çeşme’nin marka değerini büyütmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağım. Benim en büyük hayalim Çeşme Belediye Başkanı olmaktı ve beni bu göreve layık gören Çeşmelilere olan borcumu ödemek için durmadan dinlenmeden çalışmayı devam edeceğim. Yeryüzündeki cennet Çeşme’den hepinize yeni yılın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.”

Ne düşünüyorsunuz?

171 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Vazife Malulü ve Koronavirüs Meslek Hastalığına Dair Adımlar Atıldı

Bir Binaya Bağımsız Bölüm İlavesi Yapılabilir mi ?