in

Quasar İstanbul’da Yüzde 0,79 Faiz Oranı ile 120 Ay Kredi Fırsatı

Quasar İstanbul’da Yüzde 0,79 Faiz Oranı ile 120 Ay Kredi Fırsatı voorgo.com

İş Portföy, İş Portföy Quasar GYF kapsamında Quasar İstanbul’daki projesine özel, satış fiyatları üzerinden yüzde 15 peşin indirim, aylık yüzde 0,79 faiz oranı ile 120 ay kredi fırsatı sunuyor..

İstanbul’un en ayrıcalıklı projesi İş Portföy Quasar GYF’nin yüksek getiri potansiyeli taşıyan gayrimenkul alternatifleri, kazançlı bir yatırım modeli olarak yükselmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Quasar İstanbul’da bulunan rezidans ve ofisleri İş Portföy Quasar GYF markası altında gayrimenkul yatırım fonları portföyüne katan İş Portföy, gayrimenkul yatırım fonları sektöründeki liderliğini sürdürüyor. Bu kampanya ile, görkemli ve panaromik İstanbul Boğazı manzarası, iş, sanat ve sosyal hayatın tam merkezinde olan ‘Dünyanın En İyi Rezidansı’ ödüllü Quasar İstanbul’da, konut ya da ofis sahibi olmak mümkün hale geldi. Sınırlı bir süre için geçerli olacak “limitsiz ve katkı paysız” bu fırsat, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenleri bekliyor.

İş Portföy Genel Müdürü Tevfik Eraslan, yeni kampanyaya dair açıklama yaptı. Eraslan, “Konut kredi faizleri ve mevduat faizlerinin düşmesi sebebiyle gayrimenkul sektöründe satışlar arttı. Faiz oranları, son yıllardaki en düşük seviyesine gerilemiştir. Bu nedenlerden kaynaklı da gayrimenkul yatırımı, geçmişteki günlerine geri dönme eğilimi göstermeye başlamış; bir süredir gayrimenkul pazarında görülmeyen “yatırımcı müşteri” profili tekrar sahneye çıkmıştır. Diğer taraftan, yeni bir ev almaya gereksinim duyan yalnız bir süredir göreceli yüksek seyreden konut kredisi faizleri sebebiyle alım kararı veremeyen müşteriler de düşük faiz fırsatını değerlendirmektedir. İş Portföy Quasar GYF kapsamında tasarladığımız kampanyayı cazip koşullarla ev ya da ofis yatırımı yapmayı düşünen yatırımcılara avantaj olarak sunduk. Quasar İstanbul’da bulunan rezidans ve ofislerimiz, İş Portföy Quasar GYF markası altında ayrıcalıklı ve kazançlı bir yatırım aracı olarak yükseliyor. Yeni fırsatlar da ilerleyen dönemde artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

Ne düşünüyorsunuz?

136 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Koru Florya'da 5 Katlı AVM ve 27 Rezidans Daire Satışa Sunuluyor! voorgo

Koru Florya’da 5 Katlı AVM ve 27 Rezidans Daire Satışa Sunuluyor!

Merkez Bankasının Faiz Kararı Konut Kredilerini Nasıl Etkiledi voorgo.com

Merkez Bankasının Faiz Kararı Konut Kredilerini Nasıl Etkiledi ?