in

16 İlde Bulunan 144 Arsa İçin Satış İlanı Yayımlandı !

Arsalar, ihale yöntemi ile satılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yayımlamış olduğu ihale ilanı ile 16 ilde bulunan 144 arsayı satışa çıkaracağını duyurdu. Arsa yatırımcıları için büyük fırsat sunan ihale, 8 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 11:00 itibari ile düzenlenecek ve mülkiyeti bakanlığa ait olan arsalar için satış işlemi gerçekleştirilecek.

İHALE İLE SATILACAK ARSALAR HANGİ İLLERDE ?

Toplam 144 arsanın satışa sunulduğu 16 il şöyle sıralandı;  Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Bursa, Denizli, Düzce, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Manisa, Mersin, Muğla, Niğde, Şırnak ve Tekirdağ.

Arsaların satışları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Konferans Salonu – Çankaya /Ankara, İzmir Bornova Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu ve emlakyonetim com tr adresi üzerinden internet bağlantıları ile 8 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 11.00 ’de gerçekleştirilecek.

Teklifler saat 11:00 itibari ile başlayan toplantıda açık artırma yöntemi ile yapılacak. İnternet üzerinden yapılacak olan başvuru işlemleri ise açık artırmadan 1 gün önce kapatılacak. İhaleye katılmak isteyen kişi veya kurumlar belirlenen muhammen bedeller üzerinden hesaplanan teminatı EMLAK YÖNETİM Hizmetleri ve Tic A.Ş’in Halk Bankası Halkalı Şubesi IBAN (TR24 0001 2009 8780 0010 2609 89) no.lu TL hesabına talip oldukları her taşınmaz için tek tek olmak suretiyle hesaplara yatıracaklar.

Ne düşünüyorsunuz?

117 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Apartmanda Hangi Saatlerde Tadilat Yapılır ?

Kuruluşun Adı ‘Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’ Olarak Değişti