in , , ,

1883 Konut 28 Dükkan Projesi İhaleye Çıkıyor !

TOKİ’den İstanbul’da 4 yeni proje …

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul’da bu yaz 4 yeni projenin ihalesi gerçekleştirilecek. İhale akabinde projelerin başvuru zamanları açıklanacak. İstanbul’daki projeler Kağıthane, Esenler ve Tuzla ilçelerinde bulunuyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet yürüten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın dar gelirli kesimi ev ve iş yeri sahibi olmasını kolaylaştıran projeleri merakla bekleniyor. Temmuz ve Ağustos aylarında ihaleleri yapılacak olan projelerin kapsamında kentsel dönüşüm yenileme de bulunuyor.

1883 konut 28 dükkan projesi ihaleye çıkarılacak.

300 konutun bulunduğu ve Kağıthane İlçesi, Osmanpaşa Mahallesi’nde yapılacak kentsel dönüşüm projesinin ihalesi 9 Temmuz’da saat 14.30’da gerçekleştirilecek. İhale elektronik ortamda e-ihale olarak düzenlenecek.

427 konut ve 28 dükkan inşaatı ihalesinin yapılacağı Esenler İlçesi’ndeki Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 4.Etap 1. Bölge ihaleleri ise 30 Temmuz’da yapılacak. İhale saat 14:00’te e-ihale olarak gerçekleştirilecek.

Esenler’de yine Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’nin 3. etabı kapsamında ise 598 konut ihaleye çıkarılacak. Bu ihalenin tarih ve saati ise 10 Ağustos 2021, 14.30.

Bu yaz gerçekleştirilecek son proje ihalesi ise Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Tuzla İlçesi ile ilgili. Aydınlı Mahallesi, Konaşlı Mevkii’nde gerçekleştirilecek ve 508 konutluk projenin ihalesi 13 Ağustos 2021 saat 14.30’da düzenlenecek.

Ne düşünüyorsunuz?

129 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Bölge’nin En Uzun Viyadüğünde Çalışmalar Devam Ediyor

İnşaat Sektöründen Fiyat Farkı Talebi !