in ,

2 Bin Lira Peşinat, Aylık 368 TL Taksitle Konut Satış İlanı Yayımlandı

Bankaların satılık ev ilanları, dar gelirli vatandaşların yeni umudu …

TÜİK tarafından açıklanan rakamlara göre konut fiyatları giderek yükselmeye devam ederken bu süreçte konut sahibi olmak gün geçtikçe biraz daha zorlaşıyor. Hem konut fiyatlarına peş peşe yapılan zamlar hem de konut kredisi faiz oranlarında yaşanan yükseliş sebebi ile bilhassa de asgari ücretli çalışanlar konut sahibi olmakta zorlanıyor. Bu süreçte bankaların satılık ev ilanları dar gelirli vatandaşların yeni umudu olarak öne çıktı.

Bankalardan satılık gayrimenkuller piyasa fiyatlarının çok daha altında satılıyor ve konut sahibi olmak isteyen kişilere de büyük avantaj sağlıyor. Üstelik bankalar kendileri tarafından satışa sunulan konutlar için müşterilerine düşük faizle, masrafsız, ekspertiz ücreti talep etmeden konut kredisi desteği de sağlıyor.

ZİRAT BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI İLE 24 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA EV SAHİBİ YAPACAK !

Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık konut ilanları ile dikkat çekerken banka tarafından yayımlanan yeni ilanlar görenleri şaşkına çevirdi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında yalnızca 24 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı imkanı sunulurken bu konutlar için 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlanıyor.

Ziraat Bankası satılık konut ilanları arasında en düşük satılık ev fiyatı 24 bin liradan başlarken 218 m2 büyüklüğe sahip olan avlulu taş ev için istenen fiyat dikkat çekti.

Ne düşünüyorsunuz?

59 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Türkiye’nin Emlak Kralı Kirada Oturuyor

Türk Müteahhitler Yurt Dışında 111 Yeni Proje Üstlendi