in

2020 Anketinin Kazananları Açıklandı !

Uluslararası birçok firmanın derecelendirildiği ankette ilk sıradaki isim değişmedi.

Dünya’nın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney’nin her yıl düzenlediği ve gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçtiği 2020 anketinin kazananları açıklandı.

Uluslararası birçok firmanın derecelendirildiği ankette geçen yıl olduğu gibi tüm kategoriler genelinde ilk sırayı yine Cushman & Wakefield Türkiye aldı. Geçen yıl olduğu gibi, “Aracılık ve Danışmanlık (Kiralama/Satış)” kategorisindeki birinciliğini de korudu. Cushman & Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin yüksek katılımı ile bu yıl 16’ıncısı düzenlenen anketin sonucunu değerlendirdi ve ödül ile ilgili açıklama yaptı. “Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Uzman ekibimizle ortaya koyduğumuz bu çaba, aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer sağlamaya yönelik. Güvenilir, kuvvetli bir stratejik ortağa sahip olmak oldukça önemlidir. Müşterilerimize, bilhassa bu zorlu zamanda kendileri için böyle bir değeri temsil ettiğimizi teyit ettikleri için teşekkür ederiz.”

Küresel sıralamanın zirvesindeki isim değişmedi. Euromoney ödüllerinde Cushman & Wakefield Türkiye, evrensel anlamda da büyük bir başarı elde etti. “Danışman” kategorisinde dünya birinciliğinin yanında, “Değerleme” ve “Araştırma” kategorilerinde de yine birinci sırada yer alan Cushman & Wakefield, Euromoney Real Estate Awards 2020’nin evrensel değerlendirmesinde de zirvedeki ismini güçlendirdi.

Ne düşünüyorsunuz?

85 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Millet Bahçesi’ne “Recep Tayyip Erdoğan” İsmi Verildi

Kiracılı Konut Satın Almak