in

21 Milyonluk Arsa Satış İhalesi

İhale ilanı 23 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı.

23 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete ile Konya Büyükşehir Belediyesi arsa ihale ilanı yayımladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi arsa satışı için yeni ihale ilanını 23 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete ile duyurdu. Belediyenin vermiş olduğu bilgi ile Karatay ilçesi Fevziçakmak Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 15 bin metrekare büyüklüğündeki arsanın ihale ile satışa çıkarıldığı ilan edildi.

Sanayi tesis alanı imar durumlu arsa için muhammen bedel 21 milyon 135 bin lira, geçici teminat bedeli ise 634 bin lira olarak ilanda yer aldı. 1 taksit peşin geri kalanı ise 29 taksit olmak suretiyle toplamda 30 taksitle ödeme imkanı sunuldu.

KONYA BELEDİYESİ ARSA SATIŞI İHALESİ İLANI YAYIMLANDI !

23 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ilan kapsamında Karatay Fevziçakmak Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 15 bin 96 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa 21 milyon 135 bin liralık muhammen bedel ile satışa sunuldu. İhaleye katılmak isteyen kişi veya kurumların geçici teminat bedeli olarak 634 bin lira ödeme yapması yeterli olacak.

Mülkiyeti Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan sanayi tesis alanı imar durumlu arsa için ihale, 5 Ekim 2021 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No: 72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacak.

Söz konusu ihale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (a) maddesi ve İhale Şartnamesi dahilinde kapalı teklif (artırma) ihale usulü ile yapılacak. İhaleye katılmak isteyen kişi veya kuruluşlar en geç 5 Ekim 2021 Salı günü saat 11:00’e kadar belirlenen koşullar altında hazırlamış oldukları teklif zarflarını Ferhuniye Mah. Sultan Mesut Sok. No: 11/B Selçuklu/KONYA adresinde bulunan Belediyenin Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına bağlı Kararlar Şube Müdürlüğüne teslim etmekle yükümlü olacaklar.

Posta ile gönderilen teklif zarflarında yaşanan gecikmeler veya belirtilen tarihten sonra teslim edilen teklifler kabul edilmeyecek. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 40. maddesine göre, geçerli en yüksek teklifin altında olmamak üzere, oturumda hazır bulunan adaylardan sözlü ya da yazılı teklif alınması yöntemi ile ihalede en yüksek teklif sahibi arsayı satın alma hakkı elde edecek.

İhale ilanı ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz !

Ne düşünüyorsunuz?

97 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yabancılara Konut Satışında Pilot Uygulama Artık Türkiye Genelinde …

Ev Sahibi Kiracısını Kaç Ayda Evden Çıkarabilir ?