in ,

25 İlde 141 Arsa Açık Artırma İle Satılacak

Açık artırma, dört ayrı oturum halinde gerçekleştirilecek.

TOKİ yetkililerinden alınan bilgiye göre, toplam 2 milyon 42 bin 382 metrekare büyüklüğünde, muhammen bedeli 1 milyar 222 milyon 83 bin 854 lira olan ve Ankara, Afyonkarahisar, Antalya, Çanakkale, Balıkesir, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Nevşehir, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Karabük, Kırşehir, Kocaeli, Samsun, Mardin, Niğde, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van’da bulunan 141 arsa, açık artırmayla satılacak.

Konya’da bir, Osmaniye’de iki arsanın kiraya verileceği açık artırma, 24-25 Aralık’ta 10.30 ve 14.00 saatlerinde dört ayrı oturum halinde yapılacak.

Oturumlar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. Ayrıca “www.emlakyonetim.com.tr” adresinden teklif verilebilecek.

Alıcılar, konut, sanayi, ticaret, özel sağlık tesis alanı, akaryakıt istasyon alanları, park ve dinlenme alanları, plansız arsalar niteliğindeki arsalara yüzde 25 peşinat ve 60 ay vade ile sahip olabilecek.

Satışa sunulan arsalar arasında Antalya Konyaaltı’nda konut alanları, Ankara Sincan Saraycık’ta konut ve ticaret alanları, Yenimahalle’de akaryakıt istasyon alanı, Çanakkale’de konut alanları, Hatay’da ticaret ve konut alanları, Elazığ’da plansız alanlar, İstanbul Başakşehir’de özel sağlık tesisi alanı ve Sarıyer’de park ve dinlenme alanları bulunuyor.

www.toki.gov.tr” ile “www.emlakyonetim.com.tr” internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan satışa dair ayrıntılı bilgiye ulaşılabilecek.

Ne düşünüyorsunuz?

131 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Kredi ve Kart Borçları İçin Yeni Uygulama !

Yabancı Yatırımcı Portföyü Sekteye Uğrayabilir !