in

50 Milyon TL’lik İzole Çiftlik

Şehrin göbeğinde ancak şehirden bağımsız bir doğal yaşam alanı.

50 Milyon TL’lik İzole Çiftlik voorgo.com

Tuzla Tepeören’ de bulunan emsalsiz çiftlik evi satışa çıkarıldı.

Kendine özel ormanlık alanı, tenis kortu, organik yaşam alanı, hayvan bakım alanı ve hatta şelaleleri olan çiftlik 3 adet villadan oluşuyor.

İmkanları ile yeni konut sahiplerine çok farklı bir dünya sunacak olan çiftlik evine Orhanlı bölgesinden, Tepeören tarafından farklı güzergahlar kullanarak ulaşım mümkün. Bu emsalsiz çiftlik evini alan kişi evin ötesinde yeni bir hayat satın almış olacak.

Şehirden uzak bir doğal yaşam alanı.

Çiftlik evinde istenildiğinde dış hayatla tamamiyle irtibat kesilerek yaşamak mümkün. Çiftlikte tavuklardan ineklere, atlardan ponnylere birçok hayvan var. Domates, salatalık, biber, patlıcan, kiraz, incir gibi çoğu meyve ve sebze var. Ayrıca çiftlikte 30 çeşidin üzerinde meyve ağacı mevcut. Market alışverişine bile gerek kalmıyor. Kendi kendine yeten bir çiftlik. Şehrin göbeğinde ancak şehirden bağımsız bir doğal yaşam alanı.

Dışarıya bağımlılık duymadan yasamaya elverişli.

Çoğu çalışanının çiftlikte villalar dışında konteyner evlerde kalabilmesi mümkün. Koronavirüs sonrası bu tarz evlere ilgi oldukça arttı. Bu çiftlik izole bir yaşam sunuyor. Hali hazırda elektrik, internet, doğal gaz, su gibi hizmetler bulunuyor. Böylece, enerji ihtiyacını da dışarıdan bağımsız olarak güneş panelleriyle alabilecek ve kendine has kuyusuyla dışarıya hiç bir bağımlılık duymadan yasamaya olanak sunacak.

Ne düşünüyorsunuz?

89 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Konuttan Para Kazanmanın Birkaç Yolu voorgo.com

Konuttan Para Kazanmanın Birkaç Yolu !

Yabancıların Türkiye’de Mülk Edinmesi ve Oturma İzni İşlemleri voorgo.com

Yabancıların Türkiye’de Mülk Edinmesi ve Oturma İzni İşlemleri