in

Bazı İllerde Acele Kamulaştırma Kararı Alındı

Karar, Resmi Gazete’de Yayımlandı.

Çok sayıda enerji projelerinin yapımı amacıyla başlatılan kamulaştırma çalışmalarında TEDAŞ tarafından acele kamulaştırma kararı alındı. Türkiye’nin birçok ilinde sürdürülen önemli kamu projeleri kapsamında acele kamulaştırılması gereken taşınmazlar için yeni kararlar alınıyor. Bu çerçevede bazı illerde yürütülen farklı projeler için yeni kamulaştırma işlemleri başlatıldı. İlgili karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

10 Aralık itibarıyla kamulaştırma yapılacak yerler ;

Manisa İli, Alaşehir İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binasının Yapımı Amacıyla Belirtilen Taşınmazın Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3290)

Manisa İli, Turgutlu İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binasının Yapımı Amacıyla Belirtilen Taşınmazın Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3291)

Kastamonu İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergahı Gösterilen “Dereköy-Sarpun Köyü Arası Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3292)

Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergahları Gösterilen Enerji Nakil Hatlarının Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergahlara İsabet Eden Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3293)

 

Ne düşünüyorsunuz?

152 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Kira Yardımı Nasıl Alınır ?

Gökdelenler Dönemi Sona Erdi !