in

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Mülkiyetinde Bulunan 40 İş Yeri İçin İhale Düzenlenecek

Ticari taşınmazlar, düzenlenecek ihale ile yeni sahiplerine kiralanacak.

Ankara’nın gelişimini sürdüren ilçelerinden Yenimahalle’de çok sayıda ticari taşınmaz, düzenlenecek ihale ile kiraya verilecek. Belediye mülkiyetinde olan 40 adet iş yeri için kiralama ihalesi açıldı. En düşüğü 11 metrekare, en büyüğü ise 400 metrekare olan toplam 40 iş yeri için 3 Aralık 2020 tarihinde düzenlenecek ihalede tüm iş yerleri yeni sahiplerine kiralanacak.

KİRA BEDELLERİ YILLIK TAHSİL EDİLECEK

Ankara’da Büyükşehir Belediyesi’nce kiralanacak olan iş yerleri için iş yeri kira bedelleri yıllık olarak tahsil edilecek. Kiralama yapmak isteyenler ise 3 yıllık kiralama yapabilecekler. En düşük yıllık kiralama bedeli 2 Bin 400 TL olan iş yerleri arasında en yüksek kira bedeli ise 60 Bin TL.

İHALE 3 ARALIK’TA

İhaleye konu olan yerler için teklifler 1 (bir) yıllık muhammen bedel üzerinden verilecektir. İstekliler ihale için verilecek teklif mektuplarını Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda 7.Katta bulunan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına ihale günü (03/12/2020) saat 12:00’ye kadar teslim edecektir. Bu saatten sonra verilecek teklif mektupları değerlendirmeye alınmayacaktır.

İhaleler 03/12/2020 tarihinde Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında Kat:1 adresindeki toplantı salonunda toplanan Encümen huzurunda saat 14:00’de yapılacaktır. İstekliler yukarıda belirtilen yerde ve saatte hazır bulunacaktır. İhale edilecek yerlere ait, geniş ve ayrıntılı bilgiyi ihtiva eden şartnameler her gün mesai saatleri içerisinde Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında Kat: 13 Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Kira işleri Şube Müdürlüğüne şahsen başvurularak ya da 0312 – 507 25 89 no’ lu telefondan öğrenilebileceği gibi, aynı adresten 100,00-TL + % 18 KDV karşılığı şartname ve ekleri temin edilebilir.

Ne düşünüyorsunuz?

255 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Diyarbakır’da Yeni Güzergahlar Oluşturuldu

İstanbul Bayrampaşa’da 320 Araçlık Otopark İhalesi