in , ,

Ankara’da Ticari ve Lüks Gayrimenkul Piyasası Canlanacak !

Gayrimenkul PR, Ankara’nın emlak nabzını ölçtü.

Kontrollü ve planlı normalleşme adımlarının Ankara’da üst gelir gurubuna yönelik gayrimenkullerin performansına pozitif bir ivme kazandıracağını açıklayan Gayrimenkul PR şirketi Ankara’daki ticari ve lüks gayrimenkul sektöründe ertelenmiş taleplerin canlanacağını açıkladı.

Pandeminin yarattığı etkiyle insanların şehirden uzak müstakil yaşama yönelik gayrimenkullere dönemsel olarak ilgi gösterdiğini hatırlatan gayrimenkul ekonomisi ve ileri düzeyde pazarlanması alanında faaliyet gösteren Gayrimenkul PR şirketi; ‘şehirden ve toplumdan uzak müstakil yaşam özelliklerini barındıran gayrimenkullerde yaşamaktan sıkılan büyük bir kitle var. Patronlar, çalışanlar ve yatırımcılar iş yaşamındaki dinamizmine dönmek için sabırsızlanıyor. Ankara iş dünyasında büyük bir yatırım iştahı var. Beklemekte olan yatırımlar kontrollü normalleşmeyle beraber hayata geçmeye başlayacak. Özellikleri olan ticari ve üst gelir gurubuna yönelik gayrimenkul arayışlarından bunu görebiliyoruz’ açıklamasını yaptı.

Satıcılar ve alıcılar doğru fiyata odaklanmalı !

Ankara’da üst gelir gurubuna yönelik gayrimenkul sektöründe dalgalanmaların devam ettiğine vurgu yapan Gayrimenkul PR, yüksek bütçeli gayrimenkul pazarında bulunan alıcı ve satıcı kitlesine yönelik şu önemli mesajları verdi;

Ankara’nın ticari ve lüks gayrimenkul pazarında odaklanılan ilk konu gayrimenkulün fiyatıdır. Yanlış fiyat tespit edilirse gayrimenkulün finansmana dönüşme süreci belirsiz bir zamana itilir. Kontrollü normalleşmeye beraber ticari ve lüks gayrimenkulde yaşanacak arz talep dengesini doğru yorumlanmalı alıcı ve satıcı kitlesi elverişli koşullarda buluşturulmalıdır. Üst gelir gurubuna yönelik gayrimenkullerin satın alma sürecini, yatırım ortamı, gayrimenkulün finansal performansı, ihtiyaçlar ve tüketicilerin sahip olma motivasyonu belirliyor. Doğru fiyat politikası ve ileri düzeyde pazarlama yetenekleri satıcılara ve alıcılara haklı ve karlı kazançlar sağlar. Seri ilan sitelerinin dışında oluşturduğumuz alternatif pazarlama kanallarımızla yurt içi ve yurt dışı gerçek alıcılara direkt olarak ulaşabilmekteyiz. Ayrıca, ilanlara yansımayan fiyatı doğru olan gayrimenkul portföyümüzle yatırımcıların beklentilerini karşılayabiliyoruz. Gayrimenkul ekonomide önemli bir finansal değişim aracıdır ve alım-satım süreci ekonomistler tarafından yönetilirse alıcı ve satıcı kitlesine uzun vadede sonsuz faydalar sağlayacaktır.

Ne düşünüyorsunuz?

109 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Toki İndirimi Sona Erdi

Çamlıca Kulesi Törenle Açıldı !