in

Ankara’nın Çubuk İlçesindeki 15 Arsa, Canlı Yayında İhale İle Satılacak !

29 Nisan 2021 tarihinde yapılacak olan ihaleyi isteyen herkes izleyebilecek.

Çubuk ilçesinde bulunan 300 bin metrekare büyüklüğe sahip olan 15 arsa, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale yöntemiyle satılacak. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ihalelerde şeffaflığı sağlamak adına ihaleleri canlı olarak yayımlayacaklarını duyurmuştu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, mülkiyetinde olan Çubuk ilçesinde bulunan toplam 300 bin metrekarelik 15 arsasını (sanayi alanı) ihale yöntemi ile satışa sunacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada söz konusu ihalenin ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden 29 Nisan’da saat 14.00 itibari ile canlı olarak yayımlanacağı belirtilirken yapılan canlı yayını isteyen herkes izleyebilecek.

ARSA SATIŞ İHALE İLANLARI YAYIMLANMAYA DEVAM EDİYOR !

Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında Çubuk ilçesi Yazır Mahallesi’nde bulunan sanayi nitelikli 15 adet arsanın 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 14.00’da Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ihale ile satılacağı ilan edildi.

Söz konusu satış için öncelik toptan tekliflere verilecek. Toptan teklif gelmemesi halinde ise arsalar tek tek kapalı zarf usulü ile satılacak. Düzenlenen ihaleye katılmak isteyenlerin Emlak İstimlak Daire Başkanlığı Taşınmazlar Şube Müdürlüğü’nden satış şartnamesini en geç 29 Nisan’da saat 11.00’a kadar temin etmeleri gerekiyor. Teklif mektuplarının en geç 29 Nisan saat 12.00’a kadar ihalenin yapılacağı adreste Encümen Başkanlığına teslim edilmesi yeterli olacak.

Toplam muhammen bedeli 54 milyon 870 bin 324 TL olarak belirlenen 15 adet arsa için düzenlenecek olan ihale ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanacak. Söz konusu ihale 29 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00 itibarıyla başlayacak.

Ne düşünüyorsunuz?

98 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Site Bahçesi Yasağı !

Bedelsiz Kiralama Nedir ? Aile İçi Kira Sözleşmesi Yapılır mı ?