in ,

Bankalardan 0.59 Faizli Kredi İçin Son Dakika Kampanyası

0.59 faiz oranlı krediler için son dakika açıklamaları gelmeye başladı.

Bankalar üzerinden verileceği duyurulan 0.59 faiz oranlı kampanyada ihtiyaç kredisi konut kredisi ve taşıt kredisi olarak kredi kullanılabilecek. 0.59 faiz oranı ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin  bazı şartları taşımaları gerekiyor. Önümüzdeki ay itibarıyla resmi olarak yayımlanacak 0.59 faiz oranlı krediler için bankalar müşterilerine belirli şartlarda kredi onayı vererek hem ihtiyaç kredisi hem konut kredisi hem de taşıt kredisi kullandıracak. Bu krediler devlet destekli olacak ve kişilerin kredi notuna, kredi siciline ve gelir durumuna istinaden kredi onayı verilecek.

Yapılan kampanya akabinde 0.59 faiz oranları ile kredi kampanyalarını şartları da belli oldu. Bu şartlara uygun olan kişiler kredileri hızlı bir şekilde kullanabilecekler.

0.59 faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen kişilerin başvuru şartları şöyle…

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması gereklidir. Kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını kredi başvurusu yapacağı banka üzerinden alması şartı bulunuyor. 0.59 faiz oranı ile kredi kullanmak isteyen kişiler 500 bin TL’ye kadar konut kredisi 200 bin TL’ye kadar taşıt kredisi ve 50.000 TL’ye kadar da ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Tüm kredilerde banka, ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sunacak.

Kredi başvurusu nasıl yapılacak ?

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 0.59 faiz oranı ile kredi kullanmak istiyorlarsa bankaların kendi resmi internet siteleri üzerinden yapmış oldukları başvuru formunu dolduracaklar. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilecekler. İnternet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu düzenli bir şekilde dolduran kişiler kredi kullandıktan hemen sonra hesaplarına yatacak olan bu parayı kullanabilirler. Banka hesabı olmayan kişiler ise banka kredi onayı vermesi halinde en yakın banka şubesine giderek kimlikle kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu kredileri almak için banka şubelerine gidilmesi gerekmiyor.

Bankalar şu an itibarıyla 0.59 faiz oranları ile kredi vermiyor. Kredi verecek olan bankalar şu an kendi güncel kampanyaları ile müşterilerine kredi imkanı sunuyor. Hangi banka üzerinden kredi almak istiyorsanız o bankanın güncel internet sitesine ziyaret ederek güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

103 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Bergama TOKİ Alt Gelir Grubu Projesi İçin Başvuru Dönemi !

Kiralık Ahşap Bungalov Ev Fiyatları