in ,

Birçok Ünlü Bodrum’dan Ev Satın Aldı!

Ünlülerin gayrimenkulde son gözdesi Bodrum oldu.

Birçok Ünlü Bodrum'dan Ev Satın Aldı! voorgo.com

Bodrum, tatil için her yıl ünlü akınına uğruyor. Bu yaz çoğu ünlü Bodrum’dan ev satın aldı…

Koronavirüs sürecinde tatil alışkanlıklarının otellerden kiralık villalara dönmesiyle birlikte, villa kiralamalarında ve villa satışlarında artış yaşandı.

Magazin dünyasından çoğu ünlü de salgın sürecinde Bodrum‘ da ev arayışlarını artırdı.

İşte Bodrum’dan ev alan ünlüler…

Uzun süredir Bodrum’ dan ev almayı planlayan ünlü şarkıcı Gülşen ve ailesi, tatil beldesinde bulunan lüks siteleri dolaştı. Bodrum’da denize sıfır, güvenlikli bir sitede tam da arzu ettiği gibi bir villa bulan şarkıcı Gülşen, bu ev için 7 milyon TL ödedi. Gülşen, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’in de villa kiraladığı siteden ev aldı.

Bodrum Tilkicik Koyu’ndaki taş evlerin fiyatları da, milyonlarca TL’ye ulaştı. Gulu Lalvani, Serdar Balakalı’nin yaptığı sitedeki bir evi 770 bin euro yani 6 milyon TL’ye satın aldı.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz de, hem koronavirüs salgınından korunmak hem de sakin bir tatil yapmak için Bodrum Yalıkavak’tan 6 milyon TL’ye ev satın aldı.

Cemiyetin ünlü çifti olan Mine-Cem Bahadır’ın çocukları Emir ve Eren Bahadır, yazı Bodrum’da geçirmeye karar verdi. Emir ve Eren Bahadır, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer’in 50 milyon liralık yazlığını aldı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy da gözünü Bodrum’a dikenlerden oldu. Tatilini geçirdiği Bodrum’dan ev satın almaya karar veren Esmersoy, Yalıkavak’tan ev aramaya başladı. Esmersoy, 2 milyon TL’yi gözden çıkardı.

Ne düşünüyorsunuz?

130 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Sazlıdere Barajı'nın Tamamı Yok Olacak voorgo.com

Sazlıdere Barajı’nın Tamamı Yok Olacak!

Sezen Aksu Lüks Villasını Satışa Çıkardı! voorgo.com

Sezen Aksu Lüks Villasını Satışa Çıkardı!