in ,

D Plaj Evleri’nde Haftalık, Aylık veya Sezonluk Kiralama Avantajı

D Plaj Evleri ve Rezidans olarak geliştirilmiş konsepti ile Bodrum Yalıkavak, Tilkicik Koyu’nda denize tam anlamıyla sıfır

D Plaj Evleri'nde Haftalık, Aylık veya Sezonluk Kiralama Avantajı voorgo.com

53 adet bağımsız satılık dairelerden oluşan ve 35 adet haftalık, aylık ve sezonluk kiralık rezidans dairenin bulunduğu projesi ile birbirinden eğlenceli işletmeleriyle de hizmet veren butik bir yaşam alanıdır.

D’Plaj Evleri, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgın riskini en aza indirmek amacıyla gerekli bütün önlemlerin alınması ile sezona kapılarını açtı. Bu süreçte, sağlığınız ve konforunuz ile ilgili bütün ayrıntıları göz önünde bulundurarak gerekli bütün tedbirlerin alınması sağlandı. Siz de yaz tatiliniz için şimdiden yerinizi ayırtabilir ve D’Plaj evlerinde ya da D’Plaj Rezidans’da 20 adım sonra Ege’nin masmavi denizinin ve kumsalının keyfini çıkarabilirsiniz. Günün her saatinde kendinizi ve ailenizi güvende hissedebilecek, müthiş tabiat ortamında da evcil hayvanlarınızla vakit geçirebileceğiniz özel alanlara sahip olabilirsiniz.

D’Plaj Evleri içinde bulunan “MyGym” çocuk oyun, spor ve eğlence merkezi, çocuklarınız için yaz aylarını unutulmaz hale getirirken siz de özel eğitmen eşliğinde D’Plaj Gym’de spor faaliyetlerinize devam edebliirsiniz. Miami’den sonra Bodrum’da kapılarını açmaya hazırlanan Villa Azur, yemekleriyle ve Akdeniz’den ilham alan menüsüyle göz alıcı bir ambiyansla konuklarını ağırlayacak. Sezon trendlerini belirleyen seçili markaların bulunduğu D Concept Store, her daim hoş ve bakımlı görünmenizi sağlayacak “D’Plaj Anget Kuaför” de’ “D’Plaj Evleri” içeriğinde hizmet verecek.

Ne düşünüyorsunuz?

137 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Sur Yapı Antalya Projesi voorgo.com

Sur Yapı Antalya Projesi

Çankaya Akpınar Mahallesi İçin Yeni Yol Haritası Çizildi voorgo.com

Çankaya Akpınar Mahallesi İçin Yeni Yol Haritası Çizildi.