in ,

Denizli Merkezefendi Konut Teslim Tarihleri Açıklandı

TOKİ Denizli Merkezefendi Kayaköy Bozburun Mahallesi 2. Bölge konut teslim programı ve tarihleri açıklandı.

Bir yandan 100 bin sosyal konut projesi için hazırlanan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan da devam eden projelerini tamamlamak için çalışıyor. Tamamlanan konut projelerinde teslim tarihleri de peş peşe açıklanırken bu teslim tarihi duyurularından bir tanesi de Merkezefendi Kayaköy Bozburun Mahallesi projesi için yapıldı.

Toplam 748 adet konutun teslim edileceği uygulamada hak sahiplerinin merakla beklediği 4 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başlayan konut teslim programı 24 Eylül 2021 tarihi itibarıyla bitecek.

DENİZLİ MERKEZEFENDİ TOKİ KONUT TESLİM PROGRAMI AÇIKLANDI !

TOKİ tarafından yapılan açıklamada “Denizli Merkezefendi Kayaköy Mah. 2. Bölge 1.173 Konut Projesinde bulunan ve geçici kabulü yapılan 748 adet konutun teslim işlemleri 04 Ağustos 2021-24 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir” ifadelerine yer verilerek büyük bir merakla beklenen teslim tarihlerini duyurdu.

Yapılan açıklamada Emay Uluslararası Müh. Müş. Ve Tic.Ltd.Şti. vasıtasıyla konut teslimlerinin Denizli Merkezefendi Kayaköy Mah. 2. Bölge 1.173 Konut Projesi Şantiyesi’nde belirlenen takvime uygun olarak gerçekleştirileceği ifade edildi.

TOKİ KONUT TESLİMİ İÇİN İSTENEN BELGELER

3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi sebebiyle Katma Değer Vergisi doğduğundan, Katma Değer Vergisi peşin tahsil edilecek olup bu nedenle konutlarını teslim almak isteyen kişilerin öncelikli olarak ödemelerini yapmaları gereklidir.

Konut teslimi için şantiyeye giderken kimlik belgesi, gayrimenkul satış sözleşmesi, konut satış faturası ve vekaleten konut alma işlemi yapılacaksa vekaletnamenin aslı ve fotokopisinin de yanınızda olması gereklidir.

Konut teslim duyurusu ve konut teslim tarihlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

87 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Kamu Konutları İhaleyle Satılacak

Tayinler Ankara’da Kiralık Ev Fiyatlarını Artırdı