in

Emlak Katılım, Türkiye Genelinde 29 Şubeye Ulaştı.

İstanbul’da beş yeni şube hizmete açıldı

Gerek şube ağı gerekse dijital bankacılık araçlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine hizmet sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Emlak Katılım, İstanbul’ da beş yeni şubesinin açılışını yaptı. Emlak Katılım, Güneşli, Altunizade, İmes, Beykent, ve Merter şubeleriyle İstanbul’da 14, Türkiye genelinde ise 29 şubeye ulaştı.

Ekonomiye ve istihdama katkı sağladığımıza inanıyoruz.

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, şube yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini ifade etti. “Ülkemizin kuvvetli ekonomik konumuna güveniyoruz. Bu minvalde yatırımlarımızı bütün gayretimizle sürdürüyoruz. Şubelerimiz bu yatırımların önemli bir parçası. Açtığımız her bir şube ile yalnızca müşterilerimize ulaşmış olmuyoruz, bunun yanı sıra ekonomiye ve istihdama katkı sağladığımıza inanıyoruz. Bu anlayışla şube sayısında hedefimizi büyüttük. 2020 yılı için planladığımız 40 şube hedefini yukarı yönlü olarak revize ettik ve yeni şube hedefimizi 50 olarak belirledik. Şube ağımızı genişletmeyi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Fiziki olarak bizim açımızdan elzem olan her noktada şubelerimizle yer almayı hedefliyoruz. Bu bağlamda İstanbul’da hizmete sunmuş olduğumuz Altunizade, Güneşli, Beykent, İmes ve Merter şubelerimizin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Emlak Katılım e-şube’yi hizmete sunduk.

Bayraktar, “Yaşadığımız pandemi süreci bu sektörde hizmet anlayışını ayrı bir noktaya taşıdı ve dijital kanallarla gerçekleştirilen hizmetler öne çıktı. Emlak Katılım olarak dilediğimiz noktaya geldik ve Emlak Katılım e-şube’yi hizmete sunduk. E-şube ile müşterilerimiz şubeye gitmeden tamamıyla dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine ellerinin altında ulaşabiliyorlar. Genişleyen fiziksel şube ağımız ve e-şubemizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), İkitelli, Fatih, Laleli, Ümraniye, Bağcılar, Erenköy, Sultanbeyli, Konya, Beykent, Pendik, Altunizade, Güneşli, Gebze, İmes, Merter, Ankara, Ankara (Ostim), Bursa, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Adana, Kayseri, Rize ve Konya Büsan şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Ne düşünüyorsunuz?

111 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Nedir ? Kurulun Görevleri Nelerdir ?

Konut Fiyatları Düşüyor !