in ,

Emlak Katılım Bankası Maliyetleri Düşürdü

Avantajlı konut finansmanları ile vatandaşların kolay yoldan ev sahibi olmalarına destek olan Emlak Katılım Bankası, artan ev fiyatlarının ardından yeni bir güncellemeye gitti.

Maliyet oranlarında ciddi bir indirim yoluna giden Emlak Katılım Bankası, Yeni Evini Bekletmeyen Mortgage finansman kampanyası ile satın alınmak istenen evin yüzde 100’üne kadar kredi sağlayacak.

Emlak Katılım’dan Cazip Konut Finansmanı Teklifi

Emlak Katılım Bankası tarafından başlatılan konut finansmanı kampanyaları kapsamında kar oranları ve maliyetler ciddi oranda düşürüldü. Emlak Katılım Bankası tarafından açıklanan resmi kampanya metnine göre %1,34’den başlayan cazip kar payları ile vatandaşların rahatlıkla konut sahibi olmaları sağlanacak. Öte yandan Yeni Evini Beklemeyen Konut Finansmanı kapsamında banka tarafından sağlanan kredinin, satın alınmak istenen yeni evin yüzde yüzüne kadar finansman desteği verileceği ifade ediliyor. Söz konusu kampanya da bunun dışında mevcut evin satışını beklemek zorunda kalmadan vatandaşların krediden faydalanabilecekleri bildirildi.

Son yıllarda bilhassa kamu ve katılım bankaları tarafından konut kredisi faiz oranlarında yapılan indirimler artan konut fiyatlarına bir alternatif oluşturmaya başladı. Emlak Katılım Bankası düşük kar oranlarının dışında 120 aya varan vade seçeneklerini de uygulamaya koymuştu.

Katılım Bankaları Konut Finansmanlarının Kapsamını Genişletti

Emlak Katılım Bankası başta olmak suretiyle çoğu katılım bankası faizsiz konut kredisi desteklerinin artırılmasına yönelik yeni kampanyalara da imza atıyor. Bu kampanyalar arasında son olarak sevindiren haber Emlak Katılım Bankasından geldi. Geçtiğimiz dönemde yüzde 1,29 seviyelerine kadar konut finansmanı kar oranlarının indirildiğini duyuran bankanın artan maliyetler akabinde tekrar benzer bir indirim ile yüzde 1,34 seviyesinde bir kar oranı ile finansman sunacağı ifade ediliyor.

Emlak Katılım Bankası Kar Payı Hesaplama

Emlak Katılım Bankası Yeni Konut Finansmanı kapsamında 100 bin TL değerinde bir finansman desteği almak isteyen vatandaşlar yüzde 1,34’lük kar oranlarına sahip olacak. Aylık taksit tutarı ise 1.680,12 TL şeklinde açıklanıyor. Söz konusu avantajlı konut finansmanlarından faydalanmak için Emlak Katılım Bankası tarafından kampanya için belirlenen başvuru şartlarının sağlanması gerekiyor.

Ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Çocuğa Miras Kalan Mallar Nasıl Yönetilir ?

Ada Uygulama Krokisi Nedir ?