in

EMLAK KONUT, Bursa, Şırnak Ve Hakkari’de Bulunan Gayrimenkullerini Satıyor

İhale, 19 Kasım 2020 tarihinde yapılacak.

Emlak Konut, Bursa’nın Osmangazi, Şırnak’ın Silopi ve Hakkari’nin Yüksekova ilçelerinde bulunan gayrimenkullerini satacağını duyurdu.

Duyuruda, ihalenin nasıl gerçekleşeceği, satışların hangi muhammen bedel üzerinden yapılacağı ve satılacak olan arsaların, işyerlerinin konumlarına dair bilgiler verildi.

Hakkari Yüksekova, Bursa Osmangazi ve Şırnak Silopi’de 20 arsa ve 16 adet iş yerinin satışı, ihale yoluyla gerçekleştirilecek. 19 Kasım 2020 saat 11:00’da Hakkari ve Ankara’da yapılacak olan satış ihalesi, İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler usulüyle yapılacak.

İşyeri Satış Duyurusu

Arsa Satış Duyurusu

16 işyeri için fiyatlar 81 bin 775 TL’den başlıyor. Satışlar, açık artırma usulü ile yapılacak ve KDV’den muaf olacak. Arsa satışları da 234 bin TL’den başlayan fiyatlarla yapılacak.

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş, ihale işlemlerinin 19 Kasım Perşembe günü düzenleneceğini duyurdu. Bu tarihe kadar müracaat yapılması gerekiyor. Bunun dışında ödemelere dair sunulan avantajları aktaran Emlak konut, %25’i peşin ödeme ve 24 ay vade imkanı bulunduğunu açıkladı.

Ne düşünüyorsunuz?

209 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Milli Emlak Arsa Satış İlanı

Gayrimenkul Alarak Türk Vatandaşlığı Kazanmanın Şartları