in ,

Emlak Konut GYO’dan Yeni Fırsat !

İlk taksit ikinci yılda…

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olarak sektöre yön vermeye devam eden Emlak Konut GYO, konut sahibi olmak isteyenlere hemen teslim konut projesi kapsamında, ödemesine 2. senede başlama imkanı sunulan yeni bir avantaj sağladı.

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik kampanyasını duyuran Emlak Konut GYO, Ankara hemen teslim konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlere bu proje ile büyük bir avantaj sundu.

Hemen teslim olarak satılan konut projesi kapsamında konut satın alan kişilere konutlarında hemen oturma imkanı takdim edilirken taksit ödemelerine ise 2. sene itibari ile başlama imkanı tanınıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler müracaatlarını Emlak Konut satış ofisleri üzerinden yapabilecekler.

BAŞKENT EMLAK KONUTLARI NEREDE ?

Ankara’nın kalbinde bulunan Başkent Emlak Konutları projesi Ankara tren garına 11 dakika, Kızılay’a 7,5 km, AŞTİ Otobüs terminaline 11 km, Çankaya Köşkü ve Atakule’ye ise 4 km uzaklıkta bulunuyor.

İçinde bulunan 48.000 m² park alanı, 1 adet cami, kapalı otopark, 1 adet ilköğretim okulu ve 1 adet sağlık tesisiyle birçok sosyal imkan barındıran Emlak Konut GYO projesi içerisinde sağlık tesisi, ilköğretim okulu, 2 adet fitness alanı, mağazalar ve restoranlar, buhar odası, sauna, hamam, spor salonu ve 24 saat güvenlik hizmeti gibi birçok avantaj sunuluyor.

İLK TAKSİT 2. YILDA !

Düzenlenen kampanya kapsamında konutunu hemen teslim alan kişiler ödemelerine 2. yıl itibari ile başlayacaklar. Yani ilk 1 sene ödemesiz dönemli olarak konut sahibi olma imkanı sunulacak. Şehrin içinde fakat kentin geriliminin dışında geniş balkonlu konutları ile Ankara manzarası eşliğinde kaliteli bir yaşam imkanına kavuşacak olan kişiler için ödeme kolaylığı da sağlanacak.

Ne düşünüyorsunuz?

130 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Keçiören Belediyesi 31 Arsayı Satışa Çıkardı

Toki’den Balya’ya Yeni Proje