in ,

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Emlak Katılım’dan Yeni Destek…

Emlak Katılım Bankası’ndan Sıfır Konut Finansmanı Kampanyası !

Emlak Katılım Bankası konut finansmanı kampanyası kapsamında yeni konut alanlara yüzde 1.49 oranı ile konut sahibi olma imkanı sunuyor.

EMLAK KATILIM BANKASI SIFIR KONUT FİNANSMANI KAMPANYASI !

Ev sahibi olmak isteyen kişiler yükselen konut kredisi faiz oranları sebebi ile zorlanmaya devam ederken Emlak Katılım Bankası yeni konut alımlarına özel yeni bir kampanya başlattı. Emlak Katılım Bankası yüzde 1.49 kar payı oranı ile yeni konut finansmanı kampanyası kapsamında 120 ay taksitle zorluk çekmeden konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Düzenlenen kampanyadan faydalanarak 120 ay vadeli 100 bin lira konut finansmanı kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi bin 794 lira olarak gerçekleşirken toplam geri ödeme tutarı ise 215 bin 294 lira olacak. Banka konut finansmanı tahsis ücreti olarak 500 lira, ipotek tesis bedeli olarak 325 lira ve ekspertiz ücreti olarak ise 850 lira talep edecek.

KONUT KREDİSİ İLE KONUT FİNANSMANI ARASINDAKİ FARK NEDİR ?

Katılım bankaları konut finansmanı verirken kredi ile finansman arasındaki fark katılım bankalarının evi sizin adınıza satın alarak daha sonra üzerine belirlenen kar payı oranının da hesaplayarak size taksitle geri satmasıdır. Bu nedenle konut finansmanı paketlerinde tekrar yapılandırma imkanı bulunmaz ve kredi faiz oranları düşse dahi finansman kullanan kişi belirlenen oranlar üzerinden ödemeye devam eder.

Ne düşünüyorsunuz?

109 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yeni Millet Bahçeleri Hangi İllerde Yapılacak ?

Apartmanda Hangi Saatlerde Tadilat Yapılır ?