in

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlüğüne Ait Arazi Kiraya Verilecek

Kurum, arazinin kiralanması için ihalenin 3 Şubat tarihinde yapılacağını duyurdu.

İstanbul Başakşehir’de bulunan ve mülkiyeti Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlüğüne ait olan arazi, kiralanmak üzere ihaleye çıkıyor. Kiralanacak arazinin toplam büyüklüğü 199 bin 553 metrekare olarak açıklandı.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü yayımladığı bir duyuru ile kendisine ait olarak vakıf arazisini kiralayacağını ilan etti. Söz konusu arazi için ihale başvurusunda bulunacak adayların nasıl bir süreç izleyeceklerine dair ayrıntılar şöyle;

İSTANBUL’DA KİRALIK VAKIF ARAZİSİ

İlana çıkarılan arsa İstanbul ili Başakşehir ilçesi Kayabaşı Mahallesi Panayır Bayırı mevkii 933 parsel 5 paftada bulunuyor. Arazinin toplam büyüklüğü 199 bin 553 metrekare. İhale duyurusunda Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ilgili dokümanların www.fsm.edu.tr web adresinde ya da Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlüğünden görülebileceğini duyurdu.

İhaleye katılacak olan adaylar ihale şartnamesini yine üniversiteden, Zeyrek Mah. Büyükkaraman Cad. No: 53 Fatih / İSTANBUL FSMVÜ Rektörlüğü / İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı adresinden 500 TL karşılığında alabilecekler.

İHALE TARİHİ

Kurum arazi kiralanması için ihalenin 3 Şubat tarihinde düzenleneceğini duyurdu.

İhaleye katılacak olanlar ihale şartnamesinde bulunan evraklar ile birlikte müracaatlarını Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlüğüne yapacaklar.

Başvuru prosedürleri ihale şartnamesinde üniversite tarafından ilan edilen müracaat evraklarının derlenmesi ve ihale geçici teminat bedelinin ödenmesiyle yapılacak.

Ne düşünüyorsunuz?

122 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

İmar Yönetmeliği Onaylandı !

Gayrimenkul Sektöründe Alıcı Kişilik Tipleri