in

İstanbul Bayrampaşa’da 320 Araçlık Otopark İhalesi

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde Belediye mülkiyetinde bulunan otopark, 3 yıllığına kiraya verilecek.

KATLI OTOPARK KİRALANACAK

Bayrampaşa Belediyesi mülkiyetindeki Belediye Binası ile Alışveriş Merkezi’nin olduğu binada bulunan katlı otopark için ihale şartları ve tarihi açıklandı.

İhale için 3 Aralık tarihine kadar verilecek tekliflerin değerlendirilmesiyle kazanan açıklanacak. Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi No:2 adresinde kayıtlı Bayrampaşa Belediye Başkanlığı Hizmet Binası ve Alışveriş Merkezi alt kısmında bulunan 3 bodrum kattan oluşan 320 araç kapasiteli otoparkın işletilmesi konusunda 3 yıllığına kiralanacağı bildirildi.

320 araç kapasitesi olan otoparkın ihalesi için geri sayım başladı. Otopark işletmeciliği yapmak isteyen yatırımcılar 3 Aralık tarihine kadar ihaleye teklif verebilecekler. Bayrampaşa’nın en işlek bölgesinde bulunan otopark muhammen bedeli ise 46.000,00 TL+KDV/Ay olarak açıklandı.

T.C.BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İHALE ŞARTLARI VE DETAYLARI

Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi No:2 adresinde kayıtlı Bayrampaşa Belediye Başkanlığı Hizmet Binası ve Alışveriş Merkezi alt kısmında bulunan 3 bodrum kattan oluşan 320 araç kapasiteli otoparkın işletilmesi konusunda 3 yıllığına kiralama ihalesi.

Şartname 250 TL karşılığında Belediye Hizmet binası 3.kat Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden satın alınabilir ya da aynı yerde bedava görülebilir.

İhale, Belediye hizmet binasında bulunan Belediye Encümen odasında 3 Aralık 2020 tarihinde ve Perşembe günü saat 10.00’ da 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine istinaden yapılacaktır.

46.000,00 TL+KDV/Ay muhammen bedelle 3 yıllığına kiraya verilecek, kira süresinin sonuna kadarki toplam kira bedelinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 25.maddesine istinaden %3’ü (49.680,00 TL) tutarında geçici teminat ve 2 aylık kira bedeli (92.000,00 TL) tutarında iştirak(kefalet) teminatı alınacaktır.

Ne düşünüyorsunuz?

146 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Mülkiyetinde Bulunan 40 İş Yeri İçin İhale Düzenlenecek

Tolgahan Sayışman Yeni Bir Sektöre İmza Attı